Wpis z mikrobloga

#urzadskarbowy #mobywatel

Rozliczył ktoś (wysłał) #pit w #eurzadskarbowy? Klikam, znika, a jak w chodzę w "Bieżące dokumenty " to znów się pokazuje. Czy to po prostu nie działa? Już pomijam, że nie można wybrać wielu instytucji do przekazania 1% podatku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)¯\_(ツ)_/¯
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kisiuu: Tak, to na pewno to. Wcześniej logowałem się i w dokumentach źródłowych wyskakiwał błąd. Po kilku dniach problem zniknął, teraz przy próbie wysłania pitu mam identyczny kłopot, jak Ty. Wysyłam, po odświeżeniu pit nadal jest w zapisanych. Na wszelki wypadek wyślę papierową wersję.
  • Odpowiedz
@metalnewspl: @potrzebie: Dziś z ciekawości chciałem się połaczyć przez czat z konsultantem, ponad 6h czekania (karta w tle gdzieś tam otwarta była). Pan konsultant poczekał 30s sekund i napisał, że nie dostał pytania, więc nie może pomóc i się rozłączył xDDD
  • Odpowiedz
Nasza sieć detaliczna bardzo skorzystała na rozwiązaniach white-label firmy Wallester . Możliwość wydawania zarówno fizycznych, jak i wirtualnych kart dostosowanych do naszych potrzeb biznesowych usprawniła nasze procesy płatności i zarządzanie wydatkami. Innowacyjne podejście do integracji z portfelami mobilnymi i dostarczanie szczegółowych raportów finansowych pozwala nam utrzymać przewagę na konkurencyjnym rynku.
  • Odpowiedz