Wpis z mikrobloga

#wolamyzbanowanych: @L3stko

Dodatkowo otrzymałem (drogą niestandardową, bo na #lurker) prośbę od @L3stko o wrzucenie linku do wpisu, w którym opisuje za co mógł dostać bana. Zgodnie z prośbą @L3stko dodaję link do wpisu:

https://lurker.land/post/DIRwBdT9X

#moderacjacontent #moderacja #wykop

Tag #wolamyzbanowanych służy do wołania zbanowanych, by nie było im smutno, bez względu na powód zbanowania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli chcesz się podzielić z wykopkami powodem zbanowania lub przekazać inną wiadomość, skorzystaj z formularzu pod linkiem https://forms.gle/eVRXNmN67JJoYv8N6
(metoda półautomatyczna) lub pisz na gimnazjumqqq@wp.pl (metoda ręczna). Inicjatywa: @gimnazjumqqq Można przesyłać pozdrowienia zza paltynowej kurtyny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Enviador: Ten portal to cyrk. Pisał ile miał usunietych komentarzy w ostatnim czasie? Ja ostatnio zgłaszałem typa, który obrażał praktycznie codziennie po kilka razy inne osoby i to w znaaacznie gorszy i agresywniejszy sposób, po grubo ponad 20 usuniętych komentarzach, w ciągu dwóch tygodni przestałem liczyć. Później było tego jeszcze więcej i ciągle bez bana (wcześniej miał już za to samo bany), no ale to był użytkownik wygodny i mógł
  • Odpowiedz
@Nuckyy: Na tym screenie co wyżej wrzuciłem to wszystkie zgłoszenia na niego, a było tego o wiele więcej. Jak widać niektórzy mogą więcej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oni nie banują nawet jak ktoś komuś napisze, że jest kur... a tutaj ban za "dzban", kuriozum.
  • Odpowiedz
  • 4
@a__s jak to jest jest, że za "japę" banujecie? Jak ktoś mi napisał w obrazku "zamknij mordę", to było ok. To teraz za kasowanie mema "japa tam z lewej" też skasujecie i będzie ban?

Za "pisowska łajzo" nawet nie kasujecie, ale za książkowe "ułomny", oznaczający omylny, już tak.

Oczywiście ty i @m__b będziecie milczeć, bo hajs się zgadza.
  • Odpowiedz
@Enviador Prawda jest taka, że konserwa musi często gryźć się w język i stosować autocenzurę - właśnie w obawie przed reakcją przewrazliwionej moderacji, a neuropki mogą sobie hulać do woli.
  • Odpowiedz
@plackojad: doświadczyłem tego nie raz, także ciężko się nie zgodzić. I nie mam tu na myśli używania przekleństw, których raczej mam zwyczaj unikać sam z siebie, a nie ze względu na moderację.
  • Odpowiedz