Wpis z mikrobloga

Masz może Kuźnię?


@bartekfux: nie mam kuźni. Staram się nie kupować nowych zestawów w cenach katalogowych - zawsze czekam na promki.

Pasuje ten zastaw do Kuźni?

moim zdaniem średnio - kuźnia jest duża i będzie pewnie przytłaczać te budynki z tego zestawu
mam go, jest w mojej top 5.


@Godir17: no ja długo polowałem na ten set w idealnym stanie. Strasznie się bałem w jakim stanie do mnie dojdzie

Nie wiem dlaczego lego tak unika teraz castle i takich zestawów, przecież to świetne i do zabawy i na półkę.


bo większość sprzedawanych zestawów, to zestawy dla dzieci. A dzieciaki nie są zainteresowane produktami, które nie mają wsparcia w postaci bajki/filmu/czegoś na YT itd.
@damw: jak przychodzą dzieciaki siostry to nic ich tak nie interesuje jak moje klasyczne okrety czy zamki z lat 90. Gdyby dobrze zareklamować serię fantasy w klimatach warhammera fantasy np, to dzieciaki by byly zachwycone i afole tez ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak przychodzą dzieciaki siostry to nic ich tak nie interesuje jak moje klasyczne okrety czy zamki z lat 90


@Godir17: jesteś pewny, że to jest fascynacja w stylu:

ty patrz jakie to zajebiste

a nie:

o #!$%@?, jakie paskudzctwo. Po co ten typ trzyma takie badziewie?

xD
@damw: myślę, ze jednak takie podjaranie, ze to coś innego, bardziej realistyczne mniej kolorowe, współczesne zestawy sa świetne i dopracowane w większości, ale sam przyznaj, ze funkcje bawialne starych setow niszcza współczesne lego. Ja zobaczyli sety ze Space i te magnesy, albo funkcje wysadzania celi w western to czacha dymila XD
StarWars w większości nadaje się do ustawienia na półce i do oglądania.


@lbyczy: nawet do tego się nie nadaje. Za to co Disney zrobił z SW w tych kilku ostatnich filmach, powinniśmy ich zagłodzić kompletnie olewając wszystkie produkty sygnowane tym logo - olewać seriale, filmy, zabawki itd. Zero kasy z licencji, zero kasy z biletów itd. Może wtedy się ogarną

Miałem, sprzedałem w 2015 razem z 7189 kurła ¯\(ツ)/¯


@MojszeZimmerman: