Wpis z mikrobloga

Patrzcie pisiaczki, to jest materiał z tego złego TVN.

Dziennikarz stacji dotarł do prezydenta Dudy, który pojechał sobie na narty. Wdzięczny temat, żeby zrobić z niego burzę, bo premier i minister zdrowia kręcą gównoburzę jak to stoki zarażają i bądźmy odpowiedzialni, a prezydent hyc w góry.

I widzicie, jak wygląda ten materiał?

Prezenterka: prezydent pojechał na narty, jest tam nasz dziennikarz
Dziennikarz pyta o warunki na stoku
Prezenterka życzy prezydentowi dobrych i bezpiecznych zjazdów

Koniec.

HAAAAAALO? A gdzie pasek PREZYDENT KPI Z POLAKÓW? Gdzie oburzony prezenter mówiący o braku odpowiedzialności i solidarności z obywatelami? Gdzie głos zza kadru mówiący o skandalu? Gdzie zestawienie wszystkich poprzednich wyjazdów prezydenta na wypoczynek wraz z komentarzem, że były złe? Gdzie "nie brakuje opinii"? Gdzie "wywołało oburzenie społeczeństwa"? Gdzie opinie "niezależnych ekspertów"? Gdzie sonda uliczna i wypowiedzi ludzi, którzy też by chcieli pojechać, ale zrezygnowali dla bezpieczeństwa, a prezydent sobie leci w wała?

Co, że nie ma? To TVN jednak nie jest jak TVPiS? Nie może być!

Będę takie rzeczy wrzucać za każdym razem jak tylko zobaczę. Może chociaż do niektórych dotrze, jaki syf popierają.

#tvn #tvpis #bekazpisu #koronawirus #bekazpodludzi #polityka
  • 55
@Pivoo: Czekaj... Weź mi to wytłumacz powoli.

Media są od informowania o tym, co się dzieje, tak? Twoim zdaniem media nie powinny poinformować o tym, że prezydent jeździł na nartach? Dlaczego?

Czy jeżdżenie na nartach jest czymś złym? Nie jest. A jednak zachowujesz się tak, jak by było, poczułeś że został zaatakowany. Wiesz dlaczego? Bo dokonałeś oceny. Samodzielnie. I dokładnie o to chodzi.

Ja nie mówię, że media są bezstronne, bo
Nikt nie powiedział widzowi co ma myśleć, nikt nawet nie nakierował.


@jamtojest: Tak, ale wiedzą jaka będzie reakcja widza i pokazali to w jasnym celu.

Ty wiesz, że to co zrobił prezydent jest moralnie słabe, że kłóci się z linią rządu


Nie jest, bo stoki zostały przez rząd otwarte. Gdyby zrobił to co Emilewicz, wtedy byłoby to moralnie słabe. Jest wiele innych rzeczy które robi i które są moralnie słabe, przecież
Jedni i drudzy to takie same szuje.

Ja już lata temu mówiłem o propagandzie TVNu i TVP, jeszcze długo zanim PiS doszedł do władzy.


@Pivoo: No i jest pan oświecony symetrysta. Dokładnie o tym pisałem w poprzednim komentarzu. Na prawdę gratuluje że zauważyłeś że media nie są obiektywne. Obiektywne mogły by być tylko gdyby podawały jedynie suche informacje. Ja mówię o skali umyślnych kłamstw i manipulacji która jest zwyczajnie nieporównywalna między
Poza tym, skoro nie wierzysz żadnym mediom, to jestem ciekaw skąd czerpiesz informacje o świecie?


@Ravexon: Z mediów którym nie wierzę.

Braitbaity, Zmiany na Ziemi, Nasz Czas, kiedyś Maxy Kolonka a dziś różne inne youtubowe Paule Watsony i Marciny Role


To nie są obiektywne źródła, takie nie istnieją.