Wpis z mikrobloga

@SynGromu:
To nie musi być takie złe. Dziecko będzie miało 3 razy większe szanse, że będzie miał kto wytłumaczyć matematykę, pomajsterkować przy rowerze/motocyklu/samochodzie, zabrać na wycieczkę, a nastolatkowi dać porządne kieszonkowe.
  • Odpowiedz
@mastergame1311: Otóż nie. Nie wiem, jak na to wpadłeś, ale nic nie pisałem o rodzinach jednopłciowych, tylko normalnych. Ojciec płci męskiej i matka płci żeńskiej, którzy są niepatologiczni. Teraz kumasz?
  • Odpowiedz
@doveo: Co mam kumać? Badania przecież wykazują, że rodziny jednopłciowe wychowują dzieci tak samo dobrze jak te dwupłciowe. Brak jednego rodzica jest znacznie gorszy w efektach, niezależnie od płci. Tutaj naprawdę nie ma co do kumania.
  • Odpowiedz
Badania przecież wykazują, że rodziny jednopłciowe wychowują dzieci tak samo dobrze jak te dwupłciowe.


@mastergame1311: To nie jest normalny model rodziny i nigdy nie będzie, choćbyś nie wiem jak bardzo zakłamywał rzeczywistosć.
  • Odpowiedz
@doveo: Całe szczęście się to zmienia, więc co do zakłamywania rzeczywistości to mam dla ciebie złą wiadomość ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw "normalne jest dobre bo tak było zawsze" to praktycznie anty-argument
  • Odpowiedz