Wpis z mikrobloga

@siRcatcha: Z wodą utlenioną to raczej słaby pomysł ponoć kiedy jest monte carlo. Spali. Wezmę szczoteczkę elektryczną do zębów i wyszoruję na ile można. Resztę niech wykończą ślimaki. I amano, jak już się uspokoi woda. Chociaż szóstka krewetek jakoś się odnajduje w tym leczeniu. Na szczęście. (chyba, że gdzieś wśród roślin z tyłu mam cmentarzyk).
@stanton7: mi nic nie zdechlo, tylko w sumie ciezko by bylo mi zobaczyc przez ten busz. monte carlo + woda utleniona to zly pomysl, podobnie nurzance - one sie po prostu gotuja. Ale jak dasz bezp na nie ;) jesli "polejesz" kamien i zaczniesz szorowac to nic sie nie stanie :)lepsza od szczoteczki do zebow jest taka mala druciana do blachy :)
@siRcatcha Tyle, że ja mam ten kamień, co będzie nieludzko pylił, jak za mocno go będę zdzierał. Narobi się błoto.
Bardziej mam rozkminę odnośnie natleniania. Bo jak z deszczownicy puszczam, żeby falowało (wylot jest 0,5 cm poniżej tafli, trochę do góry), to mi się kręcą wszystkie rośliny. Próbowałem dać napowietrzacz, ale hałasuje, że nie idzie zdzierżyć. Więc teraz mam tak pół na pół, ale nierówno oświetlone przez to znowu. Ech.
Pobierz stanton7 - @siRcatcha Tyle, że ja mam ten kamień, co będzie nieludzko pylił, jak za m...
źródło: comment_1613837100oGA1RYY8AitSpyCObmS958.jpg