Wpis z mikrobloga

@DonWieprzu:

Ja jestem zorganizowany - osobne pudła:

- Elektryczne - przedłużacze, kable zasilające, "złodziejki"/rozdzielacze, adaptery zasilania itp.
- Komputerowo-RTV - VGA/DVI/DP/HDMI/euro/chinch/USB-B, adaptery ze wszystkiego na wszystko, skrętki,
  • Odpowiedz
@DonWieprzu: Mam takie pudło i te kable akurat serio zawsze się do czegoś przydają. Kilka dni temu potrzebowałem FireWire, bo zgrywam filmy ze starej kamery DV (przy okazji wspominając lata 2004-2010, ehh.. #nostalgia) i proszę bardzo - był. Jeszcze wcześniej potrzebowałem innych kabli wiele razy. Także one nie tylko leżą i kurzą się, a są naprawdę przydatne.
  • Odpowiedz
@pepies: po 35-tym masz przynajmniej dwa, w tym jest to już solidny koszyk plastikowy jak np. te składane do samochodu. Masz też np. szufladę pamięci RAM od czasów SIMM/DDR1 i podobne.
  • Odpowiedz
zoraj pod moją nieobecność kurier (tak myślę że to był kurier sądząc po aucie) wykorzystał podjazd znajdujący się przy mojej posesji i cofając autem nie zauważył,że jest on dosyć stromy i zahaczył hakiem. Dodatkowo wg relacji sąsiada auto mu się zaklinowało i młotkiem zaczął traktować resztę p


@DonWieprzu: W----------z któryś, to za 2 dni będzie potrzebny( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz