Wpis z mikrobloga

Jest grupa ludzi która kieruje się twardą logiką, odbija się to i w poglądach i postrzeganiu świata jak i w każdym aspekcie życia. Ale ja się skupię na ich ograniczonym rozumowaniu.
Wiecie, liczy się takie przekonanie ,że w życiu są ograniczenia albo ,że coś jest niemożliwe. Niech sobie myślą. To mnie wkurrrwia ,że wciskają to innym xD
Np. Bóg i dusza nie ma prawa istnieć lub nie ma DoWoDóW.

Tylko zapomnieli o tym ,że stąpają po ziemi która niewiadomo jak na 100% powstała + jesteśmy jedynymi organizmami w układzie słonecznym i kolonizujemy kosmos który prawdopodobnie nie ma granic i #!$%@? wie jak to się zaczęło i jak się skończy! Dodatkowo każdy z nas wygrał walkę z liczbą około 39 milionów innych plemników. Dodatkowo doszło do tego w odpowiednim momencie.
A jeśli po śmierci znikniemy i nie będziemy nawet mieć świadomości ,że nas nie ma?
#!$%@?.... nic mnie tak nie motywuje jak ta myśl.
#rozkminy #filozofia #religia #heheszki #pozytywnie #sen
  • 7
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@maxonmax: a mnie bardzo motywuje to, że zniknę po śmierci. Każda sekunda ma znaczenie, bo moje istnienie jest ograniczone czasowo. Pozwala mi to również wyzbyć się moich egoistycznych pragnień, bo wiem, że wszystko stracę.
  • Odpowiedz
Bóg i dusza nie ma prawa istnieć lub nie ma DoWoDóW


@maxonmax: Nikt z IQ wyższym od małpy nie mówi, że nie ma prawa istnieć. Po prostu na ten moment nikt nie jest w stanie przedstawić wystarczających dowodów na istnienie jakiegokolwiek bóstwa.
  • Odpowiedz
@maxonmax: Krytykujesz podejście "nie ma DoWoDóW" i kierowanie się twardą logiką, ale uzasadnienie złożyłeś z faktów odkrytych dzięki takiemu podejściu.

ziemi która niewiadomo jak na 100% powstała

jesteśmy jedynymi organizmami w układzie słonecznym

kolonizujemy kosmos który prawdopodobnie nie ma granic

#!$%@? wie jak to się zaczęło i jak się skończy

każdy z nas wygrał walkę z liczbą około 39 milionów innych plemników
  • Odpowiedz