Wpis z mikrobloga

@wojcir: aktywa, które już dziś przyniosłyby spory profit, przy ewentualnej realizacji zysku, który kiedyś trzeba będzie zrealizować. Także twój wpis podpowiada raczej co można było kiedyś kupować, i co dziś możnaby już sprzedać z zyskiem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zapaczony: chodzi mi o to że takie Grayscale będzie (ma) wielu naśladowców w tym instytucje. Skoro oni w portfolio mają takiego litecoina to my też musimy mieć..... i tak to się nakręca
@bengrimm: ja jedynie chcę przypomnieć, że im cena jest wyższa, tym jest większe ryzyko kupna i tyle. Aktywa kupuje się tanie, a nie na pompach i przy nowych ATH (patrz BTC, czy ETH). Polecanie komuś kupna jakiegokolwiek aktywa w takim momencie nie jest rozsądne i tyle. Na zakupy było mnóstwo czasu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Aktywa kupuje się tanie, a nie na pompach i przy nowych ATH ........Na zakupy było mnóstwo czasu.

@Zapaczony: ciiii bo się wyda ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zapaczony: po części się zgadzam, pamiętajmy jednak o tym że ,,tanie" to pojęcie względne bo dziś LTC jest względnie tanim coinem mimo ,że w przeciągu miesiąca podrożał ponad 50%. Z perspektywy przysłowiowego Nowaka 200$ za to sporo kasy. Przy cenie BTC jednak to pół procenta wartości i robi się tanio. ,,perspektywa Kubuś "( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Zapaczony: moje osobiste odczucie podpowiada mi jedno, cierpliwość. Wierzę, że coiny takie jak LTC czy BCH uwolnią swój potencjał na przestrzeni najbliższych lat. Ale to takie moje prywatne wierzenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
no jak się patrzy na LTC/BTC ratio, to aż boli, że LTC jest tak niedoceniane ( ͡° ʖ̯ ͡°)


@Zapaczony: Czy ja wiem? LTC to testnet Bitcoina, służy do tego by testować aktualizacje zanim trafią do Bitcoina
@fervi: ludzie powinni testować Litcoina inwestując w niego, abym mógł sprzedać moje Litecoiny z jak największym profitem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja siedze w krypto dla czystej spekulacji, nie technologii. Oczywiście zgadzając się w pełni z założeniami z White Paper Bitcoina.
@fervi: Proszę Państwa Paweł będzie skakał. Tutaj mamy (phehehe) z metr pięćdziesiąt. #!$%@? jest wysoko nie, no jest #!$%@? wysoko. Na bolidzie, może z bliska zobaczycie jego stan techniczny, zajebisty #!$%@?, sprzedaż #!$%@? dzwońcie pod 0 700, pytajcie, pytajcie o bolida. #!$%@? szybke żem opluł aż. No proszę Państwa same shimanohy nie. #!$%@? #!$%@? stan idealny, dobra lakierek nowy #!$%@? i Pan Paweł, no #!$%@? jedziemy! Dawaj Maniek, dawaj Maniek to