Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 30
Osoby które noszą maski, pozwalają sobie wszczepiać nieznane substancje tylko dlatego że im jakiś obcy bankier w telewizji powiedział że to oznaka odpowiedzialności, nazywają mnie szurem.

Jeśli moje szurostwo polega na zadawaniu trudnych pytań, obnażaniu absurdów i używaniu zdrowego rozsądku to tak, noszę swoją foliową czapeczkę z dumą. Wolę nosić ją niż maskę.

A tu macie jednego z nich, szkoda że wziął i umar. Niby był wykształcony a jednak głupi.

https://www.facebook.com/SlawomirSikoraPL/videos/1016792325476380/

#koronawirus #szczepienia #covid19 #pandemia #epidemia #sarscov2
  • 62
Gość umarł 4 tygodnie po szczepionce co spodowało globalne święto walenia konia u szurów xD


@Chuseok:

Druga dawka przyjęta była 26.01.2021. Dziś jest 16.02.2021.

Potrafisz liczyć? cztery tygodnie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jeśli moje szurostwo polega na zadawaniu trudnych pytań, obnażaniu absurdów i używaniu zdrowego rozsądku to tak, noszę swoją foliową czapeczkę z dumą. Wolę nosić ją niż maskę.


@Namarin: To jak już tak zadajesz te trudne pytania (choć trudne prawopdopobnie dla ciebie ze względu na stan wiedzy, niż rzeczywisty dylemat), to może jeszcze zacznij przyjmować trudne odpowiedzi. Zobaczysz, że wszystkie teorie spiskowe wywieje ci z głowy w mgnieniu oka ( ͡°
@Chuseok: A więc:

używanie celebrytów do reklamowania preparatu po którym "jakaś tam część społeczeństwa umrze" uwazasz za moralne i etyczne?

czyli "generowanie zapotrzebowania emocjonalnego" oraz, kłamanie w codziennych statystykach, napadanie na lokale gastronomiczne, wysyłanie szantażowych listów do wojska oraz nauczycieli, przeprowadzanie segregacji sanitarnej, dyskryminacja osób nie szczepiących się, według ciebie nie jest formą zmuszania?
@Chuseok:

Nikt cię nie wciąga, ludzie którzy chcą się szczepić nie mogą tego zrobić a ty masz jakieś dziwne urojenia że ktoś cię będzie zmuszać xD


Są problemy z tempem produkcji, więc na razie chętni się o nie zabijają. Z kolei zamówione jest więcej szczepionek niż mamy obywateli, a chętnych jest mniej niż połowa. Wy w ogóle nie potraficie myśleć przyszłościowo XD

typowe dla szurów


Ano tak, mogłem nie odpowiadać. Weź
mam nadzieje że internet tez odetniesz bo fale magnetyczne i jesz produkty tylko ze swojego ogródka nawożone tylko twoim gównem bo wtedy chociaż wiesz co to za składnik


@Oskins:

1. Internet wysyła jakieś fale magnetyczne? ciekawa teoria, napisz więcej :D
2. Jem produkty które kupuję tylko po zapoznaniu się z ich ulotką, od lokalnych rolników, i co teraz?
@DunningKruger: Ale tu nie o to chodzi, może rzeczywiście zmarł od szczepionki, nie wiemy tego, minęły 4 tygodnie. Robienie z tego show przez szurów, kilka godzin po zgonie, dodawanie co chwilę wpisów, znalezisk, setek filmów na facebooku i YouTubie, z wizerunkiem dopiero co zmarłej osoby jest największą formą szuryzmu i należy to tępić a nie jeszcze bić brawo.

Dla mnie to jest po prostu obrzydliwe że w powodu czyjejś śmierci szury
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Chuseok: Ale dobrze wiesz że zawsze jest ta narracja plus 28 dni od pozytywnego testu to zgony covid19.

Nie widzisz zdebilenia całej tej sytuacji? Mogę Ci podać promilowy przykład: znajomy juz miesiąc od szczepienia ma tachykardię gdzie nigdy nie miał problemów z sercem.

Informowanie w mediach o zgonach, zakażeniach, nopach i robienie sensacji z tego to cyrk niezmiennie od marca 2020.

I moje pierdzenie o tym to tylko symetryzm, może ktoś
Dla mnie to jest po prostu obrzydliwe że w powodu czyjejś śmierci szury urządzają dziś festiwal walenia konia.


@Chuseok: A ty odpisując w tym festiwalu walenia konia (jak to sam nazwałeś, bo tak ci najwygodniej) właśnie usiadłeś sobie w tym wymaginowanym przez ciebie kółeczku, zdjąłeś majteczki i zacząłes walić sobie konia :)