Wpis z mikrobloga

@magnuss: To kilka pytań: 1. Gdzie najlepiej szukać (portale internetowe) bo widzę spory rozstrzał cen. 2. Lokalizacja - jaka w Twojej opinii jest najlepsza patrząc z perspektywy zakupu jako mieszkania w którym wraz z rodzina spędziłbym zimę i okazjonalnie przyjeżdżał na wakacje. 3. Jak wyglada procedura zakupu, jaki procent dodatkowo muszę liczyć na opłaty (podatek, prowizje itp) 4. Jak wyglada kwestia opłat w sytuacji gdy przez polowe roku nie przebywam w
@Quantuum: Tez Chorwacja wydaje mi się dużo ciekawsza jak Hiszpania, chociaż ma jeden minus - jest chłodniej (regiony które mnie interesują w Chorwacji średnia temperatura to około 14C, natomiast Hiszpania 18C) kolejnym minusem z tego co widzę to ceny. Do plusów natomist należy bliskość (mieszkam w okolicach nowego sączą i dojazd przy dobrych warunkach pogodowych zajmuje mi mniej więcej 11h), bliskość kulturowa i językowa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Atryu: 1.mi najbardziej przypadł Idealista.es 2. No to zależy od ciebie i od budżetu. Unikać bardzo tanich lokalizacji. Najlepiej przyjechać popatrzyć co za eleement się tam kręci.
3. Podobnie jak w Polsce kasa notariusz opłaty. Doliczyć trzeba około 15-20% na podatki i inne opłaty. 4. Płacisz prąd woda internet comunidad(ten w zależności od wysokości jak masz basen to i 100€ a czasem.mozesz nawet 20)
mieszkam i posiadam kilka w Hiszpanii


@magnuss: Ja myślę nad południem, Malaga albo i okoliczne jak Fuengirola, Estepona, Torremolinos. Masz jakieś opinie albo przemyślenia na temat tych okolic?