Wpis z mikrobloga

Użytkownik @kleopatrixx wrzucił mnie na #czarnolisto, jak odpowiedziałem mu we wpisie poniższym screenem.

Posłów w sejmie mamy 460. Posłów Konfederacji jest 11. Teraz sobie wyobraźcie jakby było ich więcej. Dzbanów z lewej strony z małymi rączkami do pracy, z dużą mordą po cudze pieniądze to nie przekona, ale może do kogoś dotrze jak manipulują inne partie, że są niby opozycją do pisu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


A więc wyobraźcie sobie kochani, jakby 460 posłów nazywało się Berkowicz i każdy wystawił fakturę za fikcyjne usługi informatyczne na ponad 100 tysięcy złotych.

Dzbanów z prawej strony z małymi rączkami do pracy, z dużą mordą po cudze pieniądze to nie przekona

( ͡° ͜ʖ ͡°)

https://www.wykop.pl/wpis/55555035/poslow-w-sejmie-mamy-460-poslow-konfederacji-jest-/

#codziennaprzypominajkapispluslewicazawszerazem #polska #koronawirus #neuropa #bekazprawakow #konfederacja #takaprawda #oswiadczenie #podatki #gospodarka #polityka
N.....t - Użytkownik @kleopatrixx wrzucił mnie na #czarnolisto, jak odpowiedziałem mu...

źródło: comment_1613317246avNTkSFodYjw55fVT6UTxC.jpg

Pobierz
  • 25
@Neubert: Zablokował Cie bo jesteś dzbanem nie umiejącym szukać informacji a do tego hipokryta.

1) Wytłumaczenie dlaczego wzieli wynagrodzenie + przelew na subwencje partii
https://www.facebook.com/slawomirmentzen/posts/3475668422494336?__tn__=K-R

2) Lewica wypłaca sobie subwencje - ja nie znalazłem ani słowa wyłumaczenia - jeśli jakieś masz to chętnie przeczytam. Dodam, że subwencje które wypłaciła sobie lewica są sporo wyższe...
https://biznes.radiozet.pl/News/Adran-Zandberg-i-inni-politycy-Razem-wyplacili-sobie-po-200-tys.-zl

3) Konfederacja w przeciwieństwie do partii starego układu jest prześladowana i jest spora szansa, że PiS
@e_m_p: Bo pewnie lubi trollować. Człowieku, to jest portal o kupie a nie prawdziwe życie. Nie jest członkiem partii ani nawet nie używa swojego prawdziwego imienia i nazwiska jako nicku, nie musi żadnych reguł (poza regulaminem wykopu) przestrzegać.
@e_m_p: jak można na taki wysryw cokolwiek odpowiedzieć? Napisałem czemu przyczepianie się przez sympatyka lewicy o pobranie pensji z partii przez ludzi z konfederacji to skrajny dzbanizm z co najmniej 3 powodów.
Faktury na fikcyjne usługi informatyczne i pieniądze na nieistniejące prezydium to po prostu walka ze złym socjalizmem, czego nie rozumiesz lewaku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@niochland: A to że faktury były fikcyjne, a prezydium nieistniejące opieracie na jednym Tweecie dziennikarza, ma to sens ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ta cała Konfederacja to PiS.rar


@Nikczemnik: Jeśli to jest PiS.rar to czym jest reszta ugrupowań?
wojtas_mks - > Faktury na fikcyjne usługi informatyczne i pieniądze na nieistniejące ...

źródło: comment_1613335630F6PZtBpVuKjjiCnzZ3SKgB.jpg

Pobierz
Konfederacja w przeciwieństwie do partii starego układu jest prześladowana i jest spora szansa, że PiS uderzy właśnie w nich jako w największe dla nich zagrożenie.


@kuna999: fikol.gif

Bo pewnie lubi trollować. Człowieku, to jest portal o kupie a nie prawdziwe życie. Nie jest członkiem partii ani nawet nie używa swojego prawdziwego imienia i nazwiska jako nicku, nie musi żadnych reguł (poza regulaminem wykopu) przestrzegać.


@bastek66: fikol2.gif

Jeśli to jest PiS.rar
fikol2.gif

@adibor: Względem czego? Uwielbiacie rzucać to hasło na wszystko co się nie zgadza z waszym światopoglądem i robicie to już całkiem bezmyślnie.

Tweecie dziennikarza, ma to sens

@wojtas_mks: Do tego dziennikarza który był wcześniej ich współpracownikiem i widać że piecze go dupsko o coś bo co kilka tygodni coś przeciwko Ozjaszowi smaruje.