Wpis z mikrobloga

@yolow71 Strasznie szkoda mi Aśki, bo do momentu przejścia do ATT była wzorem do naśladowania. Śledziłem wszystkie jej wystąpienia w oktagonie i widać było pokorę, wiarę i sportową postawę. Od momentu przejścia do ATT wszystko zaczęło się sypać. Arogancja, zbyt wielka pewność siebie, momentami nawet chamstwo. Najgorsze stało się jednak jej gwiazdorzenie i parcie na szkło. Smuteczek.
Podobnie pan popek, który od lat mówi "tylko dajcie mi pieniądze", "dla pieniędzy", "jestem bo mi zapłacili".


@Profil_Internetowy: nie wiem jakie procesy zadziały ci się w głowie, że połączyłeś te dwie sprawy xd ale akurat dla pana Popka props, nie ściemnia, na konferencjach to samo - bez mydlenia oczu, zapłacicie mi to mogę i sam ze sobą walczyć. To się szanuje
To się pewnie w tvn-ie mocno zdziwili bo ją promowali w ostatnich latach okrutnie. Z drugiej strony to powinna wystąpić w tym show bo nawet jak zrezygnuje to i tak jej część ludzi nie zapomni, że zwąchała się z tvp a tak przynajmniej kasę dostanie i emerycie będą mieli nową małpę do pooglądania w tym cyrku za publiczne pieniądze.