Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
ludzie wycinają lasy, niszczą i eksploatują tę planetę do granic możliwości, zasyfiają rzeki, palą śmieci, pryskają pola chemikaliami, generalnie #!$%@?ą klimat - wykopek niewzruszony, normalka przecież


kot zabija jakiegoś ptaka/mysz/cokolwiek - setki komentarzy i wpisów, wielka gównoburza, wymieranie ptaków to wina KOTÓW, gatunek inwazyjny podkreślam INWAZYJNY


żałosne łyse małpki, może swoją populację zacznijcie kontrolować skoro wam tak zależy na ochronie środowiska xD

@PaniFral: Nie wina kotów a debili (czyli ludzi) co
a ty co tu robisz? jakiś żal masz do ludzi, że są dumni ze swoich pupilów?


@malyalewarjat: Gdy są dumni z rozwalania lokalnej fauny, to mam prawo mieć żal.
Kliknąłem sobie tylko na tag, przejrzałem kilka wpisów. A tam w komentarzach co jakiś czas "ooo, zaraz będzie ból dupy, bo zwierze przyniósł".
Ja się wpisałem tylko raz, w odpowiedzi na ileśtam wypowiedzi, jak to bardzo się zesrali krytycy kotów.
To odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@henk: xddd co roku ginie mi średnio 8 kotów
@wilku88: mieszkam na wsi i kotów się na smyczy nie trzyma xd naturalna kolej rzeczy że koty poluja i to że np jak pan wyżej napisał myśliwy mi je ze śrutu #!$%@?, sąsiad rozjedzie, lis lub kuna dorwie.
@ks2m: nie wiedziałem że tacy ludzie istnieją xxd
mieszkam na wsi i kotów się na smyczy nie trzyma xd naturalna kolej rzeczy że koty poluja i to że np jak pan wyżej napisał myśliwy mi je ze śrutu #!$%@?, sąsiad rozjedzie, lis lub kuna dorwie.


@bukem: Na wsi mnie tak koty nie bolą, bo jest ich wtedy znacznie mniej na kilometr kwadratowy niż w mieście i nie czynią takich szkód.
@ks2m: Piecze siedzenie, gdy się napisze prawdę i zgłaszać trzeba? To napiszę jeszcze raz tak, żeby już wisiało. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jałowe to te elaboraty są tylko dla ignorantów i ludzi niemądrych twojego pokroju, którzy nie przyjmują do wiadomości faktów naukowych, bo ich chłopski rozum wie lepiej.

Wrzucaj sobie, wrzucaj. I tak będziesz dostawał powiadomienia i sprawdzał co w nich jest, obaj to wiemy. ( ͡