Wpis z mikrobloga

Możesz pojechać do ASO i Ci powiedzą co i jak.


@jmyung: Nic mu nie powiedzą, centrale międzynarodowe nie wymieniają się informacjami w grupie PSA.

@MatiNN: Odpuść sobie, handlarze starają się handlować autami bez histroii.
Rzuć też okiem na Citroena C5, ostatnio staniały i za 25tyś kupić świetnie wyposażony egzemplarz
@Crea: To dziwne, bo jak kiedyś byłem ze swoim 407 to bez problemu dostałem informacje z naprawami i kilometrami (tylko te które były robione w aso). Ale to było już kilka lat temu.
@Crea: W polskim aso dostąłem cały spis tego co działo się we francji. Ale tylko na okres pierwszych 2 lat, bo później auto już nie widziało aso. Sprowadziłem czterolatka z Francji.
@jmyung: Byłem w 2 ASO Citroena i jednego Peugeota na Śląsku. W każdym z nim powiedzieli mi, że nie mają wglądu do historii pojazdu jeśli samochód jest sprowadzony. Mogą podać historię tylko Polskich pojazdów.

Ich lenistwo, czy coś się zmieniło w ciągu roku?
@Crea: Pewnie się zmieniło. Tak jak pisałem, u mnie to było kilka lat temu. Kiedyś to nawet na telefon mogłeś dostać informacje po podaniu VIN. Jak jakiś czas temu zmieniałem auto to już przez telefon nie chcieli podać. Babka powiedziała że mogę z właścicielem przyjechać to wydrukuje.
Ale teraz chyba faktycznie, nie mają wglądu do innej bazy.