Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#lublin
Jakiego kebsa polecacie?
Zazwyczaj stołowalem sie w Coolturce u Nasera, ale ma już zamkniete z pol roku ()
Testowałem Imperial i Black Jacka, ten drugi jak dla mnie 9/10, gdyby nie to ze sos mieszany to loteria xD
Ten z nałeczowskiej i północnej w ogole mi nie podchodzi, podobnie jak sieciówki paprika/piripiri/habibi
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Plusem jest to, że dają dużo składników i fajnie ciasno to zwijają


@07zglosSie: no i masz odpowiedz ( ͡° ͜ʖ ͡°) i do tego jest smaczny w przystepnych pieniadzach. masala swojego czasu byla moim ulubionym ale w trakcie pandemii sie mega zepsuli. uwielbiane przez wykopkow piri piri czy naleczowska sa dla mnie mocno ponizej sredniej i zawsze byly chociaz pare razy im szanse dawalam bo a
  • Odpowiedz
@kamilmajster: ja tam jadlam raz i byl bardzo smaczny, znajomy mieszka blisko i czesto tam szamie i zawsze chwali ( ͡° ͜ʖ ͡°) minusem ze nie ma ich na zadnym pyszne.pl bo chetnie bym zamawiala ale trzeba dzwonic jak zwierzeta xD
  • Odpowiedz
@kamilmajster: Skarpa to taki solidny średniak do zapchania się, wolę Black Jack nawet mimo intensywnej przyprawy do kurczaka. Szkoda, że Piri Piri się popsuło bo kiedyś był to najlepszy kebs jak wprowadzili własnej roboty wołowo-baranie mięsko
@kamilmajster: spróbuj "Kebab Turecki" na Nadstawnej, nie jadłem, ale słyszałem, że dobry i opinie w goolge też wysoko
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Masala się zepsuła? Dziwne bo jakoś nie zauważyłem.
A ostatnio 2 tygodnie temu tam zamawiałem.
Generalnie biorę tam zawsze tego samego kebsa (pita de lux xxl - kurczak) tak raz na miesiąc (na zmianę z PiriPiri).
Z tym, że z piripiri ostatnio brałem we wrześniu.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: "Baraninka" jak najbardziej zgadzam się.
Ale wydaje mi się, że zepsuła się już sporo przed pandemią.
Przynajmniej ja z "baraninką" ostatnio brałem gdzieś w październiku 2019 r.
Wtedy właśnie stwierdziłem, że "to już nie ta baraninka co wcześniej", i poprzestałem na kurczaku.
  • Odpowiedz
@kamilmajster:
Skarpa - jak powiedziano wcześniej bardzo dobry średniak. Chociaż mi na przykład nie pasuje to, że ostatnio (kilka zamówień) dawali ZA DUŻO sosu, przez co ani bułki ani pity nie da się zjeść w rękach bez ubabrania się. Talerzyk, widelec.
PiriPiri - nie wiem co mają na mysli osoby piszące, że się popsuło - ja zamawiałem tam kilka razy w ciągu ostatnich 2 miesięcy i było bardzo ok.
Nie
  • Odpowiedz