Wpis z mikrobloga

@Crock92: Nikt ci nie zagwarantuje, które rękawice za 300zł będą działać. Każdy organizm jest inny i każdemu centralne ogrzewanie mocniej dopompowuje krew do palców. Ze swojego doświadczenia ci powiem, że jak przemoczysz rękawiczki (niezależnie czy od potu czy od mokrego śniegu) to będzie ci zimno w każdych przy ujemnych temperaturach.

Mój patent jest taki - zewnętrzne wierzchnie rękawiczki przeciwwietrzne/z membraną. Przy ciele cienkie z poliestru albo merino. Tych cienkich mam ze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nalej_mi_zupy: wiem :) po prostu może macie jakieś sprawdzone modele.
Planuje też w wewnętrzne wrzucić sobie ogrzewacz chemiczny, bo akurat dłonie mi szybko marzną ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Crock92: Mam podobny problem i zamówiłem łapawice black diamond mercury. Według testów najcieplejsze rękawice wyłączając te ogrzewane elektrycznie. Mają mi dojść początkiem przyszłego tygodnia więc zobaczymy.
@Miks232: @Crock92: wczoraj przyszła mi para tego modelu. Jeszcze nie testowane. Do tej pory miałem BD Renegade i przy mrozach poniżej - 8 marzły mi ręce i stwierdziłem, że muszę kupić porządne łapawice. Wybór padł ma Mercury Mitt. Wydają się ciepłe, sporo pozytywnych opinii, do dorwania w skalniku z kodem za 300zl w rozm L lub XL
@Crock92: W piątek byłem z buta na Kasprowym przy temp. odczuwalnej -37 i rękawice BD Glissade dały radę (wersja normalna z palcami), jedynie na zejściu przez pierwsze 500m czułem zimno w palce bo okrutnie wiało, ale potem już było ok. Z ogrzewaczami w środku to już w ogóle byłaby bajka :)