Wpis z mikrobloga

@Eliade: @psposki: @DunningKruger: @adamsowaanon: @thomekh: @Squatlifter: @orzak:

sorry, jak kogoś zawołałem niepotrzebnie, ale uznałem, że warto dodać taką informację ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na drugim filmiku aresztowanym jest Nathan De Asha.

tak, rzuciło się na niego łącznie 10 osób + pies ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe dlaczego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡
Karoleer - @Eliade: @psposki: @DunningKruger: @adamsowaanon: @thomekh: @Squatlifter: ...

źródło: comment_1612900401WbQQARvgzXlcZ1giyREbdX.jpg

Pobierz
Śmiech na sali w tej UK. Siostra tam mieszka i potrzebuje papierka z pieczątką urzędnika aby przemieszczać się do pracy między dwoma miasteczkami oddalonymi od siebie o 15 km. No ale przecież tu o wirusa tylko chodzi...( ͡° ͜ʖ ͡°)


@thomekh: Hmmm Ja mam 25 mil do pracy i żadnego papierka nie potrzebuje. I tak od marca jeżdżę do roboty i ani razu mnie nie zatrzymali.
no tak, każda kobieta przychodzi na taką imprezę dilerów w leginsach, a szybkobuty to obowiązek, żeby uciec w takiej sytuacji. Co Ty gościu #!$%@?


@Beneczeq: Tutaj baby potrafią iść w środku dnia w pidżamie z papilotami na łbie, bez makijażu w obsranych gaciach do sklepu typu asda a ty myślisz, że im nie wstyd w leginsach iść na imprezę. Hahah #!$%@? wiesz o angielskiej patologii
@Don_Lukasio: To na pewno coś innego przeskrobały. Nikt z moich znajomych którzy mają podobna trasę nie zostali ani razu zatrzymani. Jeżdżę do pracy, sklepu i nawet na. lake district i nikt nigdy nikogo nie zatrzymał.