Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, co tu się odjaniepawla. Moja eks od prawie roku raz w tygodniu pisze peany na cześć swojego związku tutaj na wykopie. Ale do rzeczy...
Rok temu "śmieci same się wyniosły". Toksyczna laska która #!$%@?ła mi życie, zerwała ze mną z powodu tego, że w wieku 22 lat nie mogłem zapewnić jej wyprowadzki z domu. Szantaże typu, jak nie znajdziesz pracy i ze mną nie zamieszkasz to się rozstaniemy zatruwały mnie od środka. Ja tutaj wylewałem swoje żale itd a teraz czuje się jak nowo narodzony. Dopiero po 4 miesiącach od rozstania dostrzegłem z jaką patologią miałem do czynienia. Ciągłe porównywanie mnie z jej kolegami itd. którzy zarabiają "tyle pieniędzy", ciśnięcie po mnie. Jechanie mnie przez jej matkę która sama nie skończyła żadnej szkoły. Córkę fantastkę która miała kompleksy i wymyślała stan majątkowy swojej rodziny. Ja się tym głupi przejmowałem xD Znalazła jakiegoś typa już po 3 tygodniach od rozstania i teraz opisuje na wykopie swoje historie o tym jak jest jej wspaniale bo się wyprowadziła. ". Nie wiem czy to jakiś rodzaj autoterapii i próby oszukiwania samego siebie, czy może próba #!$%@?, ale obserwuje to od już prawie roku,a ponieważ ta rozrywka powoli wyczerpuje swój potencjał i czytając coraz to nowsze wpisy mam tylko takie "mehh, liczyłem na coś mocniejszego" trochę mi szkoda ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#zwiazki #logikarozowychpaskow #laski #karyny #karyna #betabankomat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6021c274db7e1c000b4c0c9d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Przekaż darowiznę
  • 12
o to to, ja też w bardzo krótkim czasie po długim związku byłam w kolejnym. i trwa to już trzy lata, ale pewnie dalej gdzieś mówi, czy myśli się o mnie, że "znalazłam nowego to zmieniłam"


@rozowatoxa: xD skąd ja to znam. Ja do tej pory słyszę od wspólnych znajomych że miałem dziewczynę na boku. Czasem jak jest długi związek, który już dawno umarł to czemu tu się dziwić?

Moja eks