Wpis z mikrobloga

Pytałem Was mireczki dzisiaj o trollowanie na bankierze. Pytania z dupy nie wymyśliłem...

Otóż rano udało mi się dorwać XTB po 16 zł. Nie tylko mi, widziałem kilku mirków, którzy mieli podobnie ustawione zlecenia. No więc myśląc o takim 1-dniowym zysku, małym kółeczku (wiadomix o co chodzi), noo zacząłem patrzyć co ludzie o tym piszą na różnych forach.

To co się #!$%@? na bankierze, to jest jakiś dramat #!$%@?.

Myślicie, że pisząc takie komentarze oni faktycznie wpływają na kurs? Czy im się to udaje? No na moim przykładzie raczej tak, bo założenia miałem, że 4-5% dzisiaj na tym - z palcem w dupie. A ze strachu - #!$%@?łem przy 2. To są indywidualne jednostki? Grupy ludzi? Celowo chcą ostro zbić ten kurs czy o #!$%@? chodzi

Macie jakieś przemyślenia na ten temat?

#gielda #gpw
  • 9
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Thorrand: przede wszystkim zawsze kieruj sie soba. Ja na xtb kierowalem sie wykopem - chcialem zrobic kolko jak byl mocny wzrost, ale pisali zeby czekac, bo urosnie, bo raportu jeszcze nie wydadza. Opublikowali w dniu w ktorym mialem sprzedac, zaraz po 17. Teraz 130 zl w dupe i hold
@wojteksrz:

Na wykopie nie było żadnej większej nagonki na to XTB...

Sobą można się kierować - ale #!$%@? z tego - skoro zawsze będą ludzie podatni na taką manipulacje. Nawet jeśli jakaś firma jest świetna, najlepsza na świecie - a i tak wszyscy #!$%@?ą, że to gówno jest - no właśnie - czy będzie AŻ tak rosnąć - gdyby pisali prawdę?

Chyba też trzeba brać to wszystko pod uwagę. Robiąc taki
@Thorrand: Forum bankiera to największy rak, jaki można sobie wyobrazić. W większości banda naganiaczy i trolli w jednym miejscu. Szkoda czasu i zdrowia, żeby tam w ogóle wchodzić. No chyba, aby się pośmiać, ale czy jest z czego?

Czy mogą wpływać na kurs? Na małych śmieciach z NewConnecta pewnie tak, tzn. są grupy osób, które organizują akcję naganiania na jakieś bankruty, do tego wykorzystują podobno jakiej grupy facebookowe i discorda. Sztucznie
Na bankierze masz ściek i tylko "gniot" "zjazd na minus 50" "sprzedałem to góowno" itp. To są trole spadkowe ich wzmożona aktywność zwiastuje wzrosty.