Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krol_Dzielni: nie bardzo chciałem brać raty, raczej gotówka. Ogólnie 3k to taki max, więc w budżecie się mieści. Jeśli mówicie że warto, to popatrzę na jakieś promki. Ogólnie muszę coś kupić do końca lutego, bo mój S7 po 4 latach już mocno dogorywa
@Kiszone_ogorki: Ależ oczywiście, jedyną zaleta chińczyków jest cena, ale jak cię stać na normalny telefon, to nie ma co nawet na nie patrzeć. Ekrany i (zwłaszcza) aparaty samsunga są imo najlepsze na rynku, bez porównania nawet do całej chińszczyzny. Systemu samsunga można nie lubić, ale i tak jest to 5x lepsze niż ta padaka od xiaomi, jeszcze pewnie z reklamami w środku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vaerlin: przyznam, że oneplus był takim trochę moim pierwszym wyborem :D ale teraz się zastanawiam. Tu na plus na pewno ekran i szybkie ładowanie, ale właśnie ten aparat trochę mnie zastanawiał. Czy on jest dobry, ale słabszy niż w samsungu, czy to jednak taka średnia półka?
@Kiszone_ogorki: raczej wyższa średnia półka imo, aparaty zawsze były piętą achillesową OnePlusów i jak na razie się to nie zmieniło zbytnio. A Samsung to czołówka, imo najładniejsze zdjęcia robi (jasne, ciepłe kolory, lekko podrasowane, ale nie sztuczne). Najlepiej to sam zobacz jakieś porównania na YT i oceń.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vaerlin: trochę poczytałem i zmieniłem target: S20 Fe 6/128 ze snapdragonem, oneplus 8 pro i Pixel 5 są aktualnie na tapecie. Nadal wybrałbyś samsunga? Od 4 lat nie zmieniałem telefonu więc trochę wypadłem z obiegu :p