Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@hawat:
Mi się podobało. Zawsze się zastanawiałem czy ktoś sra w holodeku. Teraz wiem XD
Ten serial ma być taką odskocznią od rzeczy, których nigdy nie rozumiałem w star treku - takich jak schodzenie połowy lub prawie całej obsady mostka na powierzchnię i naparzanie się z fazerów, tutaj mimo całej tej Rickowatości (tak, to faktycznie ma styl prowadzenia akcji jak w Rick and Morty) to kapitan cały czas jest na statku
Nie będę zdradzał fabuły


@Endrius: To to miało premierę tak dawno temu że większość ludzi zdążyła zapomnieć - bo i w sumie nie specjalnie jest co pamiętać w powodzi seriali o MarySue i męskiej toksyczności.
(Amazon jest producentem/wydawcą Star Trek Lower Decks).


@Endrius: No widzę że z Ciebie znawca...
Production companies

CBS Eye Animation Productions
Secret Hideout
Important Science
Roddenberry Entertainment
Titmouse, Inc.

Distributor CBS Television Distribution

Gdzie tu masz Amazon - tego nawet heroiniści na pełnym haju nie wiedzą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hawat:
Przecież tu musiała być laska po tym co się odwalało w Discovery, przecież główna bohaterka to satyra na Burnham, tam nic nie ma o męskiej toksyczności.
o 7 rano w niedzielę


@stefan_pmp: Dla Ciebie może i 7 rano w niedzielę. U mnie wieczór. Ale skoro niedziela - to ok, obiecuje już nie obrażać głupoty jej obnażaniem.
@Endrius: jestem trekkie, obejrzałem dwa odcinki, niestety nie moje klimaty. Aczkolwiek i tak lepsze niż dramatycznie żałosne Discovery i katastrofalny Picard. Ja już się pogodziłem z tym, że nic nowego mnie nie zachwyci z tego uniwersum. Masy są za głupie obecnie żeby docenić takie The Next Generation pod wzgledem rozwoju postaci czy przekazywanych wartości. Science fiction ogólnie ostatnio leży. Miałem duże nadzieje związane z Wychowane przez wilki a dostałem niespójną kaszanę,
Wychowane przez wilki


@alvaro1989: To odlatuje w kierunku psychodelicznego fantasy. A obiecywali - jak ostatnio "zawsze" - coś innego...

żałosne Discovery i katastrofalny Picard.


@alvaro1989: O Discovery szkoda nawet gadać, ale Picard to ofiara mody według której tytułowa postać zostaje "gwiazdą gościnną" (quest star) w "swoim własnym" serialu. Choć oczywiście "Picard" jest zepsuty na tak wielu poziomach - jak tylko "Secret Hideout" potrafi.
Wieść wioskowa niesie że Tajemnicza Kryjówka ma