Wpis z mikrobloga

@Hoki: @POTEZNA_HAUBICA: @RikBig: Jak na szybko przejrzalem tam komentarze to mozna sie zalamac. Mentalnosc poslusznej malpy nawet wsrod mlodych ludzi jest silna. Chwalą to ze trzeba zakuc slowo w slowo jakies gowno z wykladow, bo inaczej "wielki" profesorek kogos #!$%@? albo narzekaja ze oni mieli gorzej, wiec niepotrzebnie sie mlodsze roczniki stawiaja. Wlasnie przez takie miernoty polskie uczelnie to chlew obsrany gownem, gdzie pseudo profesorek nie ponosi zadnej odpowiedzialnosci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MangoZjem:
Zależy jeszcze jak długo będą wyświetlane pytania. Kilka lat temu typ zrobił nam egzamin z ekonomii w taki sposób że pytania same przeskakiwały na slajdach po 45 sekundach, a były tak sformułowane ze trzeba bylo serio dokładnie je przeczytać i rozważyć która odpowiedź jest prawidłowa.
@Hoki: wystarczający czas na egzamin online dla tego kto się nauczyl. Ostatnio miałam 75 sekund na pytanie i zdążyłam rozwiązać cały test i jeszcze raz sprawdzić każde pytanie za pomocą ctrl+F żeby się upewnić czy mam dobrze ;) studiuje gówno kierunek, ale to dobrze że na farmacji tak nie ma.