Wpis z mikrobloga

Czyli w skrócie:

1. Cedep ma lukę w zabezpieczeniach Cyberpunka pozwalającą na włamanie się ludziom na konto GeForce Now.
2. Moderzy piszą o tym do CDPR ale zostają olani.
3. Przy okazji moderzy naprawiają i łatają grę.
4. Cedep wypuszcza hotfix po paru tygodniach i winą obarcza moderów i twierdzi że to wina plików DLL.
5. Moderzy piszą że CDPR znowu kłamie i zrzuca winę na innych XD

Ciekawe za którym razem się nauczą, pewnie nigdy, wszycy winni tylko nie biedne CDPR - konsole za słabe, gracze chcieli gre za szybko, panie my naobiecywali, a potem trzeba było dotrzymywać, kto to widział.

#cyberpunk2077 #gry #pcmasterrace #konsole #januszebiznesu
Kozajsza - Czyli w skrócie:

1. Cedep ma lukę w zabezpieczeniach Cyberpunka pozwala...

źródło: comment_1612525220DYdQpdvbLbbRXKFIWifm4p.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@Kozajsza: a ty dalej musisz się dowartościować szukając winy w CDP? Już ludzie zapomnieli o CP2077, hype minął... Poszukaj nowej gry, gdzie premiera będzie niedługo, np Remaster MASS EFFECT
  • Odpowiedz
a ty dalej musisz się dowartościować szukając winy w CDP?


@harnasiek: Nie wiem gdzie tu jest dowartościowywanie się. A wina CDP jest niewątpliwa i po raz kolejny wychodzi na wierzch że ta firma jest niepoważna i stacza się na poziom Bethesdy, której gry naprawiaja moderzy, bo nic nie działa.

Poszukaj nowej gry, gdzie premiera będzie niedługo, np Remaster MASS EFFECT


A czekam, mam nadzieję że nie zniszczą mi wspomnień i
  • Odpowiedz
@Kozajsza: smutne że ludzie jeszcze bronią tych partaczy...

@Zelber: te "antyki" były targetem, zaraz obok PC, na starcie produkcji gry. Problem w tym że nikt w CDP nie miał jaj powiedzieć "dość, nie ma sensu". Prezes szedł w zaparte że gra wygląda zaskakująco dobrze na old-genach $__$
  • Odpowiedz
dalej musisz się dowartościować szukając winy w CDP?


@harnasiek: to co #!$%@? CDPR to jest taki żart, że ja #!$%@?. Serio próbuję przejść gre przed ich kolejnym patchem bo się boję, że znowu coś #!$%@?ą 3x bardziej niż naprawią, tak jak ostatnio. Mi hotfix do patcha (jak to #!$%@? brzmi) #!$%@?ł grę tak, że nie mogłem jej odpalić i musiałem robić reinstall. Hype nie minął i ludzie wciąż kupują CP77.
  • Odpowiedz
@Kozajsza: przecież te VMki z GFN są sandboxowane, prawda? Nie powinno być możliwym w żadnym realnym scenariuszu wyskoczenie z kontekstu wirtualnego w ktorym jest uruchomiona gra do niczego innego, w szczególności do żadnego miejsca gdzie sa dane innych userów.
  • Odpowiedz