Wpis z mikrobloga

Przechodzenie przeze mnie #koronawirus jest niczym promocje w supermarkecie codziennie coś nowego dochodzi.
Dzień 1.-Nudności
2. Straszne osłabienie, brak mocy
3.Ból głowy i gorączka
4.Gorączka 38.5°
5.Światłowstręt i ból pleców z tyłu.
6.Dzisiaj obudziłam się z bólem gardła.
Jedyny stały objaw od początku to ogromny ból lędźwi i osłabienie, jakbym wnosiła worki z cementem xD


#choroby #kwarantanna #dziendobry
  • 26
@Matpiotr Ciekawe co jeszcze mnie czeka na tej loterii. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@stukacy aa no faktycznie, ale jest mało czasu na kontemplacje gdyż większość dnia to walka o przetrwaniei bycie na goryczkowym odlocie

@wiem_wszystko polecam zachorować i ocenić wg własnej skali, ja od 3 dni nie poszłam samodzielnie do toalety bo nie ustoje na nogach z powodu osłabienia.
@wiem_wszystko No to pozostaje się cieszyć, niech każdy ocenia swoje i nie neguje innych. Prowadzę zdrowy tryb życia, dużo sportu, chodzę po górach, nie żre syfu, dieta lekkostrawna, nie pale, nie pije.l, uwielbiam się wysypiać. Ostatni raz chorowałam dłużej niż 2dni ze 3 lata temu.
@SzaraSara: no i co z tego że chodzisz po górach i nie zresz syfu? A co suplementujesz, skąd wiesz jakie masz poziomy witamin w organizmie, kiedy miałaś ostatnia morfologię krwi, czy zażywasz tabletki antykoncepcyjne, ile śpisz, jak stres, kiedy ostatnio sprawdzalas cisnienie. Śmiać mi się chce z takich ludzi jak ty co piszą że wielce sport uprawiają i nie jedzą w maczku i myślą że są zdrowi jak ryba i prowadzą
@wiem_wszystko Posiadam z firmy prywatny pakiet medyczny i na początku roku zawsze robię przegląd zdrowia, więc ostatnia morfologia ze stycznia, ferrytyna w porządku, reszta kompletów też, jedynie OB na 14. Więc śmiej się xD