Wpis z mikrobloga

Wykopowicze spod tagu #spotifyfamily #spotify #spotifyrodzina #xcrazy

Przestrzegam przed użytkownikiem xCrazy
Po przesłaniu dla jego 30pln i kilku dniach proszenia się o link, który ostatecznie wygasł po kilku godzinach (rodzina jest przepełniona). Kwota nie została mi zwrócona, brak odpowiedzi na wiadomości prywatne.
Brak mi słów
Pobierz
źródło: comment_1612370306JRjW5zUWJeedIYZrEmzS7j.jpg
  • 19
Wiedziałem że skądś kojarzę ten nick xd współpracowałem z szakurem z mojego innego konta i gdy Spotify przestał działać (wyrzuciło mnie z rodziny i nie mogłem dołączyć) to chłop oddał mi 10 PLN (równowartość 2 miesięcy, bo tyle miałem jeszcze opłacone), więc jeśli chodzi o mnie to bardzo miło wspominam @fantasmagorian @szakur
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@swag_czajnik: ona jest nienormalna, grozi mi upowszechnieniem moich danych osobowych na portalach poza Mirko. Wołam @a__s i czekam również na wiadomość prywatną co mogę z tym zrobić, bo tak napewno tego nie zostawie
@swag_czajnik: szkoda ze ja nie:( musiałam dzień w dzień upominać się o kase, która ponoć została już dawno wysłana a o dziwo dalej jej z tego brytyjskiego konta znajomego nie ma ( ͡º ͜ʖ͡º)

poza tym kontakt był utrudniony już na samym początku kiedy przez kilka dni prosiłam o link do rodzinki

dziwne ze co każdy użytkownik który był dołączony do rodzinki przez @szakur zawsze był
@szakur: kończę dyskusje, bo nie ma o czym rozmawiać, jeśli ktoś będzie miał wątpliwości co do wiarygodności wyżej użytkownika zapraszam na pv to będzie pewien ze nie będzie chciał nawiązywać żadnych relacji co do przelewania mu złamanego grosza
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fantasmagorian: okej.

1. Sprawa kontaktu

Olu, uwierz mi, że nie każdy ma tyle czasu co ty non stop siedzieć na mikro blogu i odpisywać na wiadomości.

2. Nie manipuluj, bo nie każdy. Jeśli rodzina z jakiegoś powodu się zmieniała każdy był informowany. Poza tym przyznaje szczerze, że ostatnie kilka slotów okazało się niestety lewych i z panem, z którym współpracowałem (szukajcie pana Daniela na allegro) już zakończyłem. Do tej pory prowadzę
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fantasmagorian: to nie jest żaden mój kolega, tylko "partner", który dał dupy. Skoro go nie ma to i pewnie nie będzie, ale trudno biorę na siebie. Rób wykopalisko jak to paskudnym złodziejem nie jestem i daj mi spokój. Eot