Wpis z mikrobloga

Mówi to ten co wystraszył się krótkiej drabiny grubasa ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale w sumie popieram- grać* się powinno tylko takimi pieniędzmi, jakie jest się gotowym stracić


@PC86: Trzymam GS od 15 dolców za akcje więc raczej paper hands nie mam. Po prostu uważam, że szansa na short squeeze się drastycznie zmniejszyła.
@rzep: A to nie ty pisałeś, że ci wszedł stop loss po wzroście tych 15 i poźniej dokupowałeś z średnią chyba, o ile pamiętam 40$? To tak trochę mniej niż 400%
@zortabla_rt:

Bo:
a) O SS każdy już wie - nikt w tym momencie nie ma ręki w nocniku. SS najczęściej przychodzi nagle i jest lawinowy (tak jak było w zeszłym tygodniu).
b) Od wzrostów minęło dużo czasu - fundusze miały okazję zabezpieczyć kapitał a spadki pozwoliły im pokryć shorty.
c) Nie wierzę w Diamond Hands ogółu, szczególnie, że WSB to jakiś ułamek ilości dostępnych akcji.
d) Nikt obecnie nie wie ile
@Vetinari: Gdzie pisałem, żeby nie sprzedawali? Ja nie sprzedawałem więc pisałem o tym co robie.

Wczoraj niestety był spory wolumen a cena niska więc podejrzewam że szorty z 20$ są już pozamykane.