Wpis z mikrobloga

@nadmuchane_jaja: @JanImperator: to samo mialem pisać xd jakieś 7 lat temu szalałem za altusami, w końcu kupiłem swoje pierwsze 75, ale się podniecałem ich wyglądem, potem kupiłem 110, na końcu 300, to już miały być moje docelowe xdd szybko je sprzedałem, kupiłem Scherzo 350. Nadal jakoś nijak, z wiekiem chyba zacząłem większą uwagę przykładać. W końcu trafiły mi się malutkie Arcus TM 75. Biły altusy 300 każdej płaszczyźnie xd od
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nadmuchane_jaja: pięknie, nawet Diora srebrna widzę jest więc pełen polski komplet stereofoniczny. Miałem podobny zestaw (oczywiście stereo a nie 12 kolumn :P) altusy 75 i Diora ws 442. Sąsiedzi mnie nienawidzili bo żeby coś z tego było słychać to trzeba było walnąć co najmniej na połowę wzmacniacza. Ale dojrzałem, wyrosłem z dudnienia i zapragnąłem słyszeć też tony średnie i wysokie, więc altusy z Diora wylądowały w piwnicy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DamianooTrucker: stan przeciętny, obudowy raczej do odnowienia, zawieszenie jednego niskotonowego do wymiany a reszta ok. Ale nie myślę o sprzedaży, dostałem od ojca, są przeciętne w odsłuchu ale sentyment pozostał:p