Wpis z mikrobloga

#spotify #spotifyfamily #spotifyrodzina

Bardzo nie polecam użytkownika @szakur

z którym kontakt jest naprawdę ch0jowo utrudniony - ciagłe zwlekanie z odpisywaniem już od samego zapoczatkowania z nim kontaktu kiedy to miał mi podesłać link do rodzinki,

aż po teraz gdy głupia ja oczekuje od zeszłego tygodnia aż ten 'znajdzie chwile' na zwrot hajsu za niewykorzystane kilka miesiecy (bo #!$%@? mnie z rodzinki i dano link do nowej a wiadomo można dodać się raz na 12miesiecy do innej niż poprzednio, no a co) ale chłop chyba za bardzo zarobiony jest codziennym pulsowaniem głównej cóż wiec zostanie mi przypominać
  • 29
@fantasmagorian: również przed nim przestrzegam. 3 razy mnie wywaliło z rodziny bo albo nie zapłacił albo z jakiegoś innego powodu wywalił. Teraz zamiast samemu skontaktować sie ze spotify bo niby mu konto zablokowali to napisał żebym sam sie kontatkował. Okazało się, że ma pełną rodzinę i dlatego nie mogę dołączyć.
@kuba130000: jeszcze może powiedzial ze kolega wyśle z konta brytyjskiegoXD takie wsiury to nic tylko podawać dalej na inne platformy. gdy ja dzień w dzień przypominałam o zwrocie mojej kasy to się tak zesral o to jak mogę śmieć wypominac mu o pieniądze po czym przyznał w jednym z wpisów ze ma je głęboko w d0pie. Trzy tyg temu około napisał mi ze już nie siedzi w spoti i rodzinkach. jak
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@fantasmagorian: nie no może zrobi przelew, jak nie to niech se kupi gumki za tą kasę żeby potomstwa podobnego nie było. Dla mnie i tak gorsze było świecenie oczami przed agentem Spotify jak zapytali o jego nazwę użytkownika, ja podaję szakurr a oni mówią że takie konto nie ma planu premium ( ͡° ͜ʖ ͡°)