Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Hej mirasy, może mi ktoś polecić dobrą polską telewizję satelitarna w irlandii? Nie bardzo chce iptv, wolę talerz. Obecnie korzystam z jednej z bardziej popularnych w Dublinie i jest spoko, działa dobrze, dużo kanałów, ale koleś ma tak #!$%@? na klienta, że mówię dość. #irlandia #dublin #telewizja
  • 11
  • Odpowiedz
polecić dobrą polską telewizję satelitarna w irlandii?


@sakta: Każda taka sama, jak w Polsce. Jeżeli masz możliwość to idealnie jeżeli ktoś ci wyśle i będzie opłacał rachunki przez net - a założy dowolny instalator. Formalnie polska tv sat może być odbierana tylko na terenie Polski ze względów licencyjnych, stąd sprzedaż odbiorników to taka jakby szara strefa - czym oczywiście nikt się nie przejmuje, ale nadawcy nie mogą postawić tu swojego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bialy100k: dzięki wielkie, nie bardzo mam jak kupic i opłacać w polsce bo nie mam nawet polskiego konta, ale znalazłem parę stron z taką telewizją. Myślę, ze pakiet NC+ jest najodpowiedniejszy. Myślałem, że ten koleś to taki trochę "monopolista", ale okazuje się, że mam wybór. Byłem zadowolony bo miał nawet PPV i tanio (choć znalazłem już taniej), ale taka wyjebka na klienta, że się odechciewa. Zastanawiam się tylko czy będę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sakta: Ja odbieram to samo, chociaż inaczej się nazywa, bo starsze TNK HD z HotBird'a ( kierunek 13E) na zachodzie Irlandii i wcześniej miałem 60cm, bez dobrego ustawienia było słabo, a jak ostry wiatr powiał i były opady to klatkowało. Teraz mam chyba 90 i jest spoko - przy poczwórnym konwerterze (mam kilka odbiorników). Przy pojedynczym łatwiej ustawić, ale różnica cenie anteny nie jest wielka. Sama antenę kupowałem z Adverts,
  • Odpowiedz
@4x80: Możesz mi troszkę podpowiedzieć o sharingu? Może być priv. Kiedyś trochę korzystałem ale to były czasy jak dawcę można było znaleźć na forum.dvhk
  • Odpowiedz
@4RKSHY: Wszystkie informacje są w internecie, stronę dostawcy ci dałem. Oni są bezpieczni i nigdy żadnych problemów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz