Wpis z mikrobloga

Niestety, znowu na wykopie nagonka na przegrywów i inceli.
Tak to już jest z tymi wszystkimi fajnonormikami, że mają dla wszystkich empatie i przejmują się ludźmi. Jednak jeśli ktoś ma #!$%@? w życiu, to można go atakować, nie ma sprawy.
Zaraz, ale jak można mieć empatie do przegrywów, którzy piszą czasami takie rzeczy? Tak, to frustracja. Ta frustracja ma swoje powody. Niestety, ktoś kto nie doświadczył nawet w 10% takiego "życia", nie jest w stanie tego ogarnąć. Wydaje ci się czasami, że masz #!$%@?, bo pokłóciłeś się z rodzicami, a dziewczyna cię czasami wkurza, ale uwierz - to nie jest to samo.
Najlepiej powiedzieć - zmień się, zacznij coś robić. Znam wielu przegrywów, którzy próbowali coś zmienić, ale ostatecznie polegli. Coś w życiu da się nie zmienić, ale nie da się napisać życia od nowa np. w wieku 25 lat, nie przeżywając absolutnie nic, bez żadnych doświadczeń, gdy nie widzisz nawet najmniejszego światła w tunelu. Szereg nieszczęśliwych okoliczności i własnej winy daje tak fatalny efekt.
Co robić? Ignorować. My przegrywy i tak nic nie znaczymy w waszym normalnym życiu.
#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #blackpill #zalesie #gownowpis #feels ##!$%@?
  • 51
@hauser15: Powiem Ci, do momentu kiedy zobaczyłem streama jednego z przegrywów wykopowych, nie pamiętam jego nicka, to myślałem, że to jakieś #!$%@?, że się da to ogarnąć.

No wtedy obejrzałem tego streama i jako nieprzegryw, #!$%@? serio Wam współczuję. Dziękuję losowi, że nie jestem przegrywem, co mogę zrobić?

#!$%@?ć z tagu i to robię.
Jest to świat jakiego nie zrozumiem jako wygryw, nie będę Wam rad dawał, macie #!$%@? i tyle.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@hauser15: Ta cała nagonka potrwa chwilę i minie. Tak było za pierwszym razem przy tym całym strajku, tak będzie i teraz.
W sumie bawi mnie gadanie, że sytuacja dotyczy wszystkich, albo że SK obali rząd.
Jeśli odzyskają prawo do aborcji to będzie "zwycięstwo kobiet", a żadna feministka nie wspomni że mężczyźni pomogli. Ergo, nie warto, sporo wysiłku, zysk żaden.
A jak obalą rząd i zaczną wprowadzać te chore postulaty to jeszcze
@hauser15: Nieprzypadkowe, lewi i inni towarzysze szukają paliwa dla "pr0testu" i jego aksjologii szukaniem sobie wroga i kozła ofiarnego w jednym. Incel czy mgtow jest idealny do tej roli - bo to facet, często aksjologicznie odmienny i otwarcie niepodporządkowujacy się kobietom i ich urojeniom. Plus- szukają także frajerów do pomocy w tym polityczno-pewym przedstawieniu, każe "poparcie" daje im paliwa.