Aktywne Wpisy

Bratkuu +2
Jakim procentem oszczędności obracacie na giełdzie?
#gielda
#gielda

kluha666 +293
Miałem iść do pracy, do sprzątania. W końcu żadna praca nie hańbi, a pieniądze się przydadzą. Byłem umówiony z taką kobietą, która miała zadzwonić w piątek. Głucha cisza. Próbowałem dziś do niej dzwonić kilkukrotnie, ale nie odbierała. A dzisiaj nieoczekiwanie dostaje telefon i jestem umówiony jutro na rozmowę o pracę jako pracownik administracyjno-biurowy. Na takiej pracy mi bardzo zależało i jestem przeszczęśliwy, że będę miał okazję na taką rozmowę. Trzeba mierzyć wysoko!





#programowanie #naukaprogramowania #programista15k
źródło: comment_16120204097vDW3W0sG988n40s2bJwOV.gif
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Max 20% zużycia cpu przy 8 rdzeniowym ryzen 7 3700x