Wpis z mikrobloga

Głupia sprawa - część druga.

2 tygodnie temu pisałem, że założyłem się z użytkownikiem @arturuch o 500zł na schronisko dla zwierząt w zależności od tego jak zagłosują elektorzy w wyborach w USA. Niestety @arturuch schował głowę w piach i przestał wchodzić na wykop po zwróceniu mu na to uwagi a pieniędzy na zwierzaki nie wpłacił.

Miałem też drugi zakład - z użytkownikiem @kosmk - tym razem o 500zł na Dom Dziecka, który sam wybrał. Zakład rozgrywał się trochę później bo chodziło o inauguracje 20 stycznia. Ja twierdziłem, że prezydentem zostanie, zgodnie z wynikiem wyborów Biden/Harris. @kosmk uważał, że Trump udowodni oszustwa i to on wraz z Pencem zostaną na druga kadencje.

https://i.imgur.com/03xrQAo.png

20 stycznia nadszedł, Biden został prezydentem a @kosmk przestał odpowiadać na pytania ode mnie. Ponoć z innym użytkownikiem umówił się także na usunięcie konta, czego również nie zrobił.

No i niestety na 2 zakłady 2 zostały niedotrzymane. Rozumiałbym jeszcze jakby tą kasę mieli przelewać mi, ale trochę szkodą, bo cele były dość szlachetne - Dom Dziecka i Schronisko dla Zwierząt.

Słabo coś wygląda to poczucie honoru i dotrzymania słowa wśród fanów #trump - nikt ich do zakładów nie zmuszał.

Jeśli ktoś z was chce pomóc organizacjom, które @arturuch i @kosmk wystawili na wiatr to może przelać darowiznę (lub może przekazać 1% podatku) na poniższe dane:

Schronisko "Na Paluchu"
https://napaluchu.waw.pl/elementor-2754/
Darowizny pieniężne prosimy przelewać na Konto m.st. Warszawy:
76 1030 1508 0000 0005 5005 0005
koniecznie tytułem „Pomoc dla Schroniska na Paluchu”.

PLACÓWKI OPIEKUŃCZO-WYCHOWAWCZE
prowadzone przez Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a`Paulo

https://placowkikartuzy.pl/kontakt_5.html#a
Zgromadzenie Sióstr Miłosierdzia św. Wincentego a“Paulo
Bank Pocztowy S.A. O/O Gdańsk z siedzibą w Gdyni
19 13201120 2440 5265 2000 0009
NIP 589-17-15-452

#4konserwy #neuropa #wykop
rzep - Głupia sprawa - część druga.

2 tygodnie temu pisałem, że założyłem się z uż...

źródło: comment_1612009559CB79deifuojb4OQhLAQeBj.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@2rov: W jaki sposób doszedłeś do tej hojności za cudze pieniądze skoro nie ma przesłanek sądzić, że rzep nie wpłaciłby swoich 500 zł gdyby zakład przegrał? Dziwne fikołki tu odstawiasz.
  • Odpowiedz
No nie wiem, procesy adopcyjne, liczba chętnych do adopcji?


@Zlpnc: Co innego rodzina adopcyjna, co innego zastępcza. Zastępcza funkcjonuje tymczasowo. Może nawet tylko na kilka tygodni, może na kilka lat. (W Polsce "tymczasowość" trwa średnio 3,7 lat, no ale to jest tempo działania kuratorów, sądów rodzinnych itp).

Serio na zachodzie nie ma domów
  • Odpowiedz
@eoneon: Bardzo szczytne kłamstwo i niedotrzymanie. Bo z technicznego punktu widzenia na szali stał koleś który chce się zakładać o jakieś g---o a z drugiej strony jego porażka może zagwarantować 500 zł na szczytny cel ;D Nawet jeśli sami nie mieli z tego korzyści finansowych to wciąż w grze były cele charytatywne na wadze.
  • Odpowiedz
@rzep: może i lepiej, że zakonny dom dziecka obejdzie się ze smakiem - pamiętając jedyny zarejestrowany przypadek solidnej inby z zakonnicami w roli głównej (Zabrze).
  • Odpowiedz