Wpis z mikrobloga

Lewaki: Patrzcie, prawak napisał coś o penisie w dupie. Boże ale żenaduwa. Co to za analne fiksacje. Nie powinno cię to interesować co ludzie robią w swoim łóżku ty incelu jeden.

Też lewaki: Huehue patrzcie, bagiety gdzieś idą, pewnie lizać członka jarkowi, ale śmieszne XdXDxdxD

Jak widać fiksacje seksualne lewarów nie odbiegają w niczym od prawackich XDDD
I cyk bogatszy o 60 groszy XDDD

#bekazlewactwa #lewackioralcontent #lewackalogika #lewackihumor
s.....j - Lewaki: Patrzcie, prawak napisał coś o penisie w dupie. Boże ale żenaduwa. ...

źródło: comment_1612005324tK7Fsb9LlRQfWutIxUB5VX.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
Lewusy: jesteśmy tolerancyjni nie powinno się zwracać uwagi na to co kto robi w łóżku
Also lewusy: HAHA PATRZCIE ONI BĘDĄ ROBIĆ SEKS I TO GEJOWSKI KUMACIE TO JEST ŚMIESZNE BO TO GEJOWE
  • Odpowiedz
@sebsossj: ja jestem turbo lewakiem, ale widziałem tak dużo prawackich fiksacji analno-fekalnych, że zaczęło mnie to bawić xDDD

A co do Twojego wpisu: i co, zesrałeś się prawaku? Gacie obsrane fontanną kału? Już se wylizaliście jaja i dupska z kumplami prawakami z ONR? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@sebsossj:

Jak widać fiksacje seksualne lewarów nie odbiegają w niczym od prawackich XDDD


Oj nie nie byczku, prawicowe fiksacje wciąż zajmują niepodważalne pierwsze miejsce pod względem ich występowania ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@LiveDieRepeat: Na drugi raz musisz bardziej uważać gdzie co wpisujesz, bo to nie jest strona z fetyszami ziomuś
@Zordon_: Wow, właśnie się zesrałeś, bo nie odpisałem w minutę jakiemuś randomowi z neta na gówno portalu xD Współczuję braku zainteresowań
  • Odpowiedz