Wpis z mikrobloga

Chyba będę musiał pisać do Michała o jakieś profity (dziękuję też wystarczy) bo o wykopie dowiedziała się już chyba cała policja, prokuratura i sąd. Osoby, które nie miały pojęcia co to jest wykop - dzisiaj wiedzą. Będąc znów na przesłuchaniu usłyszałem, że można na stronie głównej znaleźć ciekawe informacje ale mało kto ogarnął mikroblog no i padło pytanie od policjantki "wśród tych wszystnich nickow skad wy sie zapamiętujecie kto jest kto?" Odpowiedziałem, że na tej samej zasadzie co wy przestępców i kryminalistów z okruchami zioła w kieszeni czyli, ten kto ma lepszy content ląduje w obserwowanych i tak sie żyje.
Dzięki mnie wykop zarabia więcej i ma więcej wejść pomimo upośledzenia moderacji i ich upośledzonych działań.

Niedługo pójdę też do więzienia, nad tym ostro pracuje mecenas mojej ex, jeszcze jak otrzymała pismo z adwokatury gdańskiej ze skargą to podniosło jej to ciśnienie i jest już po rozmowach z prokuratorem. Nie ukrywam, mocno sie boje, pisząc ten wpis ręce mi się trzęsą.

Przy okazji zapytam, do więzienia mogę mieć własne ubranie czy normalnie dają biało czarne ciuchy w paski jak widziałem w kreskówkach?

#p0lka #wykop #elblag #pytanie #oswiadczenie
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zarzutkkake: Jak nie masz statusu eNki w wiezienu to dostajesz tylko podstawę - koc, kubek, talerzyk, sztućce i ewentualnie zielone wdzianko. Resztę musisz sobie ogarnąć sam albo ktoś z zewnątrz.
@WuDwaKa no dobra a kiedy udowodnią mi, że przez 10 lat maltretowałem rodzinę to jest szansa na izolację i inne specjalne traktowanie? Żeby nie było - o znęcaniu sie dowiedziałem długo po rozwodzie kiedy weszła w ruch inna mecenas obierając te samą taktykę u wszystkich klientek.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Zarzutkkake: Raczej jak trafisz do więzienia to wychowawca stara się układać ludzi tak aby nie było konfliktów w celi. Jednak mając takie zarzuty to jesteś na słabej pozycji, bo takich tam nie lubią. Możesz próbować ściemniać za co trafiłeś ale prędzej czy później inni się dowiedzą kim jesteś.
@77023
@WuDwaKa
Dobra, pewnie matka moich dzieci czytając ten wpis cieszy się co mnie czeka. Tylko jak na razie nic im nie idzie na plus. Nawet zawiadomienie o usiłowaniu morderstwa umorzono a od momentu zawiadomienia do przesłuchania minęły chyba ze 3 miesiące, tak strasznie to wzięto na poważnie.