Wpis z mikrobloga

Jeśli GME utrzymuje wartość 210-230$ po całym dniu manipulowania ceną i odcięcia od zakupów więkoszości USA to jestem dość spokojny przed jutrem.

#gme #gielda
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wydaje się jednak, że taka wycena spółki nie utrzyma się zbyt długo.


@BarszczZUkraincow: długo na pewno nie.
Ale jak cały dzień wytrzymali to warto do jutra poczekac.
Nie było powodu sprzedawać w ostatnich minutach będąc domowym inwestorem.

Oczywiście jest ryzyko że jakiś czynnik pozarynkowy kurs zdołuje od rana. Ryzyko
  • Odpowiedz
@BarszczZUkraincow: będzie bardzo niepewny.
Ja odnosiłem się tylko do tej sprzedaży z końcówki dnia.

A prawda jest taka że nawet jak nastąpi wystrzał z\ powodu szortów, to i tak większość zwykłych ludzi się nie zalapie i zostanie z papierem wartym 50$w kieszeni. I będzie w weekend placz
  • Odpowiedz
@BarszczZUkraincow: Wszystkie mirki na raz i tak mają dużo mniej niż pojedynczy użytkownicy reddita xD
Dodatkowo, połowa mirków wchodziła na revolucie, co nie ma za dużego przełożenia na kurs
  • Odpowiedz
A prawda jest taka że nawet jak nastąpi wystrzał z\ powodu szortów, to i tak większość zwykłych ludzi się nie zalapie i zostanie z papierem wartym 50$w kieszeni. I będzie w weekend placz


@graf_zero: Nie zgodzę się. Ilość akcji do pokrycia jest taka, że o ile ktoś nie będzie czekał na 5000$ za akcje to się powinien bez problemu załapać.

Jak mam poustawiane skokowo take profity by sprzedać automatycznie.
  • Odpowiedz
jak to nie będzie 5000? przy tym doshortowaniu?


@turbojez: Może być i 5000$ przez ułamek sekundy :) Nie mam pojęcia, mówię raczej o cenie, za którą przeciętny inwestor da radę sprzedać.
  • Odpowiedz