Wpis z mikrobloga

Ktoś kiedyś powiedział że jak raz poczuje się wolność, to tego nie da się zapomnieć, i nie da się później przyzwyczaić do niewoli, i tak samo chyba jest z miłością, osoby które nigdy nie trzymały nawet za rękę nie wiedzą co to, i to nawet lepiej, bo później jak się to straci, to wtedy jest jeszcze gorzej, nie żebym ja akurat teraz tak miał, ale miałem, i potwierdzam, lepiej nigdy nie mieć dziewczyny niż mieć kiedykolwiek chociaż jedną.
#przegryw #przemyslenia
  • 22
@troloking no nie, paliłem trawę 5 razy, ale za żadnym razem nie miałem żadnego efektu oprócz nieziemskiego głodu, nigdy choćby skały srały nie wezmę nic twardszego, ogólnie nie wezmę nawet spróbuję jakichś miękkich typu grziby itp
@troloking nie no nie zostałem, jestem z dziewczyną którą kocham, wspieramy się itp, tylko tak ogólnie po byłych wiem jak to jest, że już lepiej nigdy nie mieć nikogo niż przeżywać taki smutek po zerwaniu, na szczęście po tygodniu mi miajało, bo miałem trochę mózgu i rozumiałem że bardziej to one mnie #!$%@?ły niż cieszyły, takie posiadanie dla samego posiadania, a teraz jest inaczej
@natazS: #!$%@? bola to dobrego szczura to cię #!$%@? na orbitę albo na oiom jak jesteś #!$%@? xD i zamiast się użalać nad swoim #!$%@? pociarzy cie przy trancach czy innych ravach xD i będziesz wolnym człowiekiem.
@natazS: Chyba cię coś boli xD Potem mnie lepiej #!$%@? i nie będę musiał żreć dawki dla małego gimnazjum xD To jest w tym piękne kopie jak to stymulant ale nie ma problemu z zaprzestaniem nawet po latach i jak masz hamulce i nie mieszasz ze wszystkim z czym popadnie a miesza się świetnie to jest super sprawa. To jak być super trzeźwym będąc jednocześnie porobionym xD This is the way