Wpis z mikrobloga

Co za chory kraj. Mówisz swojej żonie, że jeśli będziesz warzywem to nie chcesz wegetować i ma cię odłączyć, a #!$%@? rodzinka w którą miałeś wbite walczy o to, żebyś dalej gnił. I to wszystko przy akompaniamencie g*owładz tego kraju. Czy dla polskiej prawicy na prawdę celem jest ludzkie cierpienie i brak wyboru? Masz płód bez połowy głowy? Masz urodzić, ochrzcić, a potem *j ci w dupę. Jesteś warzywem, zachowałeś resztki świadomości w skorupie ciała i wariujesz, masz gnić bo taką mam chore prawackie zboczenie. PO JE BA NE
#neuropa #bekazpisu #bekazprawakow
  • 15
@SzybkieSondy: Moim zdaniem powinny być specjalny rodzaj pozwolenia że jak jesteś w podbramkowej sytuacji typu ostry rak, złamany kark, inne sytuacje pozornie bez wyjścia lekarze powinni mieć zgodę na 100% eksperymentalne leczenie przy znieczuleniu. Umrzesz na stole win, nie umrzesz nie pomogło eutanazja win
wyjdziesz z tego win dla Ciebie win dla medycyny.
Czemu czegoś takiego się nie robi ? Jak mam umrzeć/być warzywem wszystko mi jedno mógłbym być szczurem doświadczalnym.
@EvilToy: Stale i konsekwentnie powtarzana bzdura.
Nic was nie obchodzi że to nieprawda i wam w oczy pokazywano że np. organizacje pro-life wspierają chore dzieci po urodzeniu, nie mówiąc że jedna z nich jest jedną z największych organizacji dobroczynnych.
I tak powielacie bzdury.