Wpis z mikrobloga

@Jestembogaty: @Piewca_Zaglady: @JanuszMirekAndrzej: @tolman123: @Lubieruchac: @Asmo: @cyberchosnek: @marv0oo: @Lorne: @DorodnyTucznik: @LostTranslation:

Chętnie bym Wam odpisał w tamtym wątku, ale Wasza wyznająca wolność koleżanka mnie zablokowała i nie mogę odpowiedzieć. I to jest najfajniejsza metafora do tej rzekomej "wolności" według Konfederacji. Oni są za wolnością "od". A nie za wolnością jako taką.

W dodatku, gdy pytacie o argumenty:
- stosunek do pandemii (Braun, Dziambor)
- stosunek do aneksji Krymu
- stosunek do Rosji, stosunek do wyjścia z UE (w NASZEJ sytuacji geopolitycznej)
- stosunek do Białorusi.

#neuropa #4konserwy #polityka #bekazkonfederacji
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GordonL: nie jestem konfederatą, jest może najblizej moim poglądom, ale za duży szuryzm i zaprzeczanie samym sobie w tej partii niestety. Ja tylko chciałem zadziornie zapytać, która to partia jest taka patriotyczna? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja tylko chciałem zadziornie zapytać, która to partia jest taka patriotyczna?


@cyberchosnek: Nie jestem pewien, czy byłbym w stanie z czystym sumieniem nazwać jakiegokolwiek polityka patriotą.

Znam kilku osobiście z wyższego i niższego szczebla, lepiej tych z niższego i to co oni wyprawiają to jakaś masakra.
Bóg, honor i ojczyzna na ustach, a jednocześnie kradną kasę i porzucają swoje małe dzieci... Ha tfu na tkaich żałosnych hipokrytów. I żeby nie
  • Odpowiedz
@GordonL: no i właśnie, tu się zgadzamy. Z mojego doświadczenia każdy kogo znam z ludzi wchodzacych w politykę był przykładnym patriotą dopóki nie udało mu się dojść kawałeczek wyżej. Wtedy już było tylko robienie dla siebie, j*bać Polskę. Brakuje partii prawdziwie wolnościowej też moim zdaniem. Polska to kraj skrajności.
  • Odpowiedz
@GordonL: Dzieki za zawolanie do dyskusji. Niestety musze powtorzyc pytanie, co to za "stosunek do Rosji"? Zawsze widze "patriotyzm rosyjski", "stosunek do rosji", "partia prorosyjska". Nie sadze ze "stosunek do aneksji Krymu" mozna odniesc do stosunku do Rosji, bo jest on tak roznie widziany przez tak rozne punkty widzenia, ze czesto osoby o tych samych pogladach maja kompletnie rozne zdanie. Dlatego jesli ktos wie skad sie wzial ten slynny patriotyzm
  • Odpowiedz