Wpis z mikrobloga

Hehe tylko #rozowypasek ma łatwo na tinderze xDD jako #biseksualizm niebieski pasek mogę śmiało stwierdzić, że to nie prawda xDD. Przesuwam sobie w prawo i co chwile mam macze z #niebieskiepaski z drugiej strony na 10 maczy z facetami 1 góra 2 macze z różowowymi, ergo nie tyle #!$%@? jest być niebieskim co jest kiepsko uganiając się za różowymi. Krótka rozmowa z niebieskimi? Kawka/ciasto i może coś więcej. Krótka rozmowa z różowymi? o ile raczą odpisać to trzeba chyba skakać na głowie albo celować w młode matki/otyłe xD

#teczowepaski #tinder #przegryw #takaprawda
  • 14
@altnume22: Jak z 2, 3 lata temu miałem konto na datezone, to faceci sami do mnie pisali i lajkowali moje zdjęcia. Mimo, że w opisach miałem, że szukam kobiet. Co jakiś czas pytanie o to czy mogą mi obrobić pałę.
A laski? A laski męczone przez kukoldów tak, że się w wiadomościach nie można było przebić.
Mam znajomego geja i bi i jak patrzę jak wyglądają ich związki czy szybkie znajomości,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@altnume22:
Oczywiście, że nie tyczy się to osób nieheteroseksualnych.
Geje narzekają, że tak im źle w naszym społeczeństwie, ale jednak jeśli chodzi o sprawy sercowe, seksualne to mają 100 razy lepiej od przeciętnego heteroseksualnego faceta. Dodatkowo prawie niemożliwe jest być incelem będąc bi/gejem.