Wpis z mikrobloga

Zacząłem oglądać mandalorian od pierwszego sezonu.
Nie macie też tak, że trochę nudzą już Was te same motywy w kółko i w kółko w hollywódzkich produkcjach? Nie macie wrażenia, że oglądacie ciągle ten sam film, tylko w innej oprawie? Przykłady:


Nosz kurr... Ileż można? Te same oklepane motywy, który to już raz widzę podobne sceny tylko w innej oprawie? Serio nie można wymyślić czegoś nowego/kreatywnego? Szczególnie mówię tu o blockbusterach z wielkimi budżetami. Mam czasem wrażenie, że oglądam jeden i ten sam film w kółko.
#mandalorian #seriale #film #kino #gorzkiezale #starwars
Pobierz malyludeklego - Zacząłem oglądać mandalorian od pierwszego sezonu.
Nie macie też tak...
źródło: comment_1611504173hwkXUhrwqCrdKf9i7RduYg.jpg
  • 12
Nie macie wrażenia, że oglądacie ciągle ten sam film, tylko w innej oprawie


@maly_ludek_lego: wykopki piszą, że ten serial to niby nowa jakość i powiew świeżości.

I tak, ten serial to nic innego jak powtarzanie utartych schematów, które już się nieraz sprzedały. Disney już od dawna nie ryzykuje, tylko wypuszcza to samo w nowym opakowaniu. Tu przynajmniej ratuje się muzyką i efektami specjalnymi
@maly_ludek_lego: ten serial ma wiele wad i wiele moge mu zarzucic, ale cieszą sie z niego ludzie z dwóch powodów. Po 1 bo to fajne i ciekawe ale nikt nie zna uniwersum a po 2 dlatego ze disney w wiekszosci wypuszcza gowniane produkcje i wreszcie cos trzyma poziom.
@maly_ludek_lego: Niestety im jesteś starszy i więcej widziałeś tym coraz częściej będziesz zauważał schematy. Ostatnio gram sam ze sobą w taką grę gdzie przewiduje co się stanie w danym odcinku serialu i jak się potoczy i wyszło mi po kilkunastu odcinkach, że w 50% przypadków trafiam idealnie, w 30% mniej więcej a w 20% nie trafiam wcale.