Wpis z mikrobloga

#paypal #oszukujo Mirki jak to możliwe że ktoś założył konto w paypalu na emaila mojej żony?
Dzisiaj przyszły 2 emaile - jeden z prośbą o potwierdzenie (oczywiście nie potwierdziła, do kosza) a drugi że założono konto. W języku włoskim. Przy próbie przypomnienia hasła pojawia się jakiś zagraniczny numer +1....0000
- poczta na gmailu, konto bezpieczne, weryfikacja dwuetapowa, żadnych podejrzanych logowań, tylko komórka i laptop
  • 3
a może jest taka możliwość, że ktoś z Włoch (numer tel zaczyna się na 3, teraz sprawdziłem, a email paypala był po włosku) podał przez pomyłkę adres email mojej żony, ale jeśli tak to czy można aktywować konto tylko telefonem, bez klikania w potwierdzający email?
Dodatkowo też dzisiaj ktoś próbował założyć mojej żonie konto na chorwackim portalu randkowym ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale tego już nie aktywował, no
@Downheimer: Niestety w stopce nie ma maila, żona nie klikała w aktywację. Tam nie ma nawet adresów email.
Support paypala to jakiś żart. Dzwoniłem, a ponieważ mam konto powiedzieli że przez wiadomości to załatwią.
Miałem przysłać screenshoty. Jak wszystkie "dowody" im wysłałem, to napisali że ok załatwią to, ale później inna osoba odpisała, że mam się kontaktować z włoskim supportem a nie polskim i to nie ich problem.
Czyi wiedzą, że