Wpis z mikrobloga

#smartfon #technologia #realme #xiaomi #samsung

Czołem!
Który z tych telefonów to lepszy wybór?:
- realme 6s
- redmi 9
- samsung m21

Szukam czegoś do ok 700zł z możliwie jak najlepszym aparatem głównym i żeby nie łapał zwiech przy odpaleniu przeglądarki. Obecnie mam redmi 4x ale ostre zdjęcie w pomieszczeniu jest praktycznie nie wykonalne, a po ostatniej aktualizacji korzystanie to udręka.
  • 10
@rysiekryszard dużo ludzi poleca tego poco x3, cos w tym musi byc.

Redmi 4x ma 3gb ramu, obecnie andek 7.1.2 i jest dramat, zwiechy straszne przy przegladarce. O wersji 10 nawet boje się pomyśleć ;)
@pit010 Mam dokładnie identyczna rozkmine, 4x na telefon do 1000-1500 zł.
Zastanawiałem się między M21, M51, realme 7pro i parę innych.
Ostatecznie chyba i tak kupię m21 bo można go dostać za 700 zł w media markt (+50 w karcie podarunkowej i - 40zl za klub MM, więc w sumie 610 zł).
Po tym xiaomi wyleczyłem się z chińskich telefonów na jakiś czas, miui to straszna męczarnia.
@Krs90: jeszcze w podobnych pieniądzach jest redmi note 8 pro z 6gb ramu. Czuje, ze moje kryterium aparat i tak nie da mi roznicy bez wzgledu na to który wybiore.
@pit010: Ja na bank ostatecznie odpuszczam Xiaomi. Mocno się zastanawiałem nad realme 7 pro, bo parametry miodzio ale jednak Samsung bije ich na głowę jeśli chodzi o oprogramowanie.
Mam wrażenie że lepiej mi wydać 600 zł teraz a za 2 lata kupić sobie coś nowego.
@Krs90 ja po przeczytaniu internetu jednak odpuszcze realme biorąc pod uwagę aparat. Nigdzie pozytywów o nim nie wyczytałem, o note 8 pro juz lepiej się wypowiadali. Chyba jeszcze raz zaryzykuje xiaomi tylko tym razem zupełnie odpuszczę aktualizacje bo to one wg mnie zabiły 4x.
odpuszczę aktualizacje bo to one wg mnie zabiły 4x.


@pit010: Zdecydowanie. Ja nie wiem co się z tym telefonem stało, że z eleganckiego który w miarę spoko działał jak na budżetowy telefon zrobili taką padakę, w której nawet powiadomienia nie działają prawidłowo i żadne blokowanie i inne czary nie pomagają.