Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanzen: Ogólnie to są bardzo dobre sprzęty. Mają ten sam zaparzacz co saeco xsmall i brak elektrozaworów, więc jeżeli nie przeszkadza Ci wielkość i trochę retro styl, to bierz, powinien sobie dobrze radzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sailor_73: @Kulek1981: Wyglad mi nie przeszkadza XD ważne żeby służył, robil podstawowa kawę z ziaren i tyle. Chciałem kupić nowy, ale jak nie ma dużej różnicy w doznaniach to po co przepłacać (może zmienicie moje zdanie) :P
@Kanzen moim zdaniem nie warto, grzałka i pompa to przysłowiowy #!$%@?, młynek, zawór para/woda, wspomniany zaparzacz, napęd, koła i cała reszta nadal ma 12 lat. Wiem, że teraz, możliwe, że służą elegancko, ale weź pod uwagę, że robią to od 12 lat, naprawiam takir sprzęty na codzień i zastanowiłbym się sto razy na twoim miejscu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanzen: Jeżeli mam zmienić twoje zdanie, to chętnie ( ͡º ͜ʖ͡º). W tej cenie dostaniesz siemensa eq6, który jest dużo lepszy.
@trzymampuszkazadwauszka: Raczej nie ma różnicy, saeco dopracowało swoją konstrukcję z bardzo prostym drenażem i trzyma się jej raczej, czasem dodając regulację dodatkowego ciśnienia jak w tym saeco z początku.
A co do wytrzymałości, to nie widziałem jeszcze ekspresu z wyjmowanym zaparzaczem, w którym wytarły
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kanzen: Delonghi z ręcznym spienianiem zwykle nie rozpada się zbyt szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ale w tej cenie brał bym jurę po regeneracji i się już niczym nie przejmował.