Wpis z mikrobloga

Podałem niepoprawny adres mailowy przy nadaniu paczki w paczkomacie(literówka niestety, moja wina). Telefon odbiorcy jest prawidłowy, jednak Inpost nie wysyła już powiadomień SMS. Paczka jest dopiero w doręczeniu. Miał ktoś podobny problem? Za godzinkę spróbuje zadzwonić w przerwie na infolinię inpostu, ale mam cichą nadzieję że da się to jeszcze odkręcić. #inpost #paczkomaty
  • 10
@NieMaProblemuKolego: ponoć ze względu na podszywanie się oszustów pod Inpost. Mi SMSy przychodzą jedynie, w momencie gdy mój paczkomat jest zapełniony. Zaznaczyłem na stronie Inpostu, że chce dostawać powiadomienia SMS(tak samo odbiorcy zaznaczyłem), ale nie mam pewności czy SMS z kodem jednak dojdzie
@Wojciech_Skupien: Dzwoniłem do Inpostu, tylko aplikacja mobilna wchodzi w grę, albo kontakt odbiorcy z Inpostem. Na infolinii nie wiedzą czy powiadomienie SMS zostało otrzymane. Na razie paczka jest już w paczkomacie, dlatego czekam na info czy się status zmieni. Kiedyś miałem w sumie podobną sytuacje, gdzie nie podałem meila dla sprzedawcy, ale sam zczaiłem by to sprawdzić w aplikacji. Na razie jeszcze poczekam, może odbiorca się skapnie
@S_____: na śledzeniu tez wyskakuje mi że odbiorca otrzymuje powiadomieni email i sms, więc naprawdeę nie wiem od czego to zależy w sumie. Na razie zostawiam w takim razie jak jest. Odbiorca ma numer przesyłki i mi wyskakuje że powinien tego smsa otrzymać.