Wpis z mikrobloga

@Jason_Stafford: Wszystko się kręci dookoła patronite i sianka + denerwowanie/prowokowanie ludzi - tutaj już pewnie chodzi o satysfakcje. Przecież większość ludzi nie ma potrzeby wchodzenia z kimś w konflikty i patrzy zawsze na kontekst sytuacji. Tutaj mamy pieniacza po prostu. Swoją drogą przerażają mnie komentarze pod tym filmem. Pełno fanatyków samochodozy gotowych kogoś zlinczować, bo źle zaparkował.

I żeby nie było. Nie popieram łamania prawa, nie podoba mi się często zachowanie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Jason_Stafford: Już nie jedna osoba chciała mu #!$%@?, co jest na jego wysrywach to się oczywiście policja zasłania. Pewnie nie dostał się nawet do Straży miejskiej i ma jakieś niespełnione ambicje, nawet jak i czasem ma rację to jest #!$%@? wieśniakiem z takim podejściem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jason_Stafford: Nie mam pojęcia, typ mnie tak #!$%@?, że ledwie to oglądam. Nawiązałem wcześniej do boskiego ale tamten przynajmniej wkuwrial się o syf pozostawiony na schodkach, a ten ewidentnie szuka #!$%@? do dupy
@Jason_Stafford: @beer_man:
Generalnie facet sam działa na "granicy" prawa i jak trafi na kogoś swojego pokroju, to ten ktoś dla zemsty może mu narobić koło dupy. Niektóre filmy już poblokował/usunął - takie, gdzie się kompromituje (nie wiem czy się wystraszył, czy jakieś reperkusje). Chociażby było nagranie jak komuś ukradł auto i przestawił gdzie indziej. W innych filmach wsiada ludziom do samochodów, gdzieś się chwalił, że wysmarował gównem klamki w jednym
@Jason_Stafford: Samochodoza miał trochę więcej kasy swego czasu. Na początku raczej robił to "hobbistycznie" dla satysfakcji, najwidoczniej wyczuł, że można zarobić. Dlatego samochodoza pewnie jak siana nie będzie miał, dalej będzie nagrywał. Co do audytu to jak dla mnie kanał stworzony z myślą o zarabianiu. Wszystko w miarę przygotowane, przemyślane itp. Dopiero raczkuje. Pewnie jak nie wypali to porzuci pomysł.