Wpis z mikrobloga

#!$%@?, ta firma prosi mnie już prawie 100 razy (na innym mailu firmowym to samo) by zrobić mi stronę... Co ciekawe mają tam chyba w firmie z 60 osób z imieniem Patrycja, oczywiście każda z innym nazwiskiem.

Numer do wszystkich Patrycji to 792-519-647 a mail sprzedaz@densito.pl - dajcie plusa by w google poszybowało wysoko OPINIE O DENSITO.pl Można dodatkowo napisać OPINIE O bewebs.pl bo tam prowadzi przekierowanie z DENSITO gdzie jest info, że właścicielem jest Adraptor Limited.

Niech ludzie widzą, że wysyłają SPAM.

#januszebiznesu #webdev #stronywww #www #webmastering #janusze #spam #oszukujo
chomik3 - #!$%@?, ta firma prosi mnie już prawie 100 razy (na innym mailu firmowym to...

źródło: comment_1611052143wI0vxQxUyIzFWIBmUXZwvF.jpg

Pobierz
  • 7
@chomik3: + w "Twoja strona www też może tak wyglądać!" co większość odbierze jako "Takie strony robiliśmy" są 1:1 wklejone screeny z themeforest xD

rozumiem że robi się na szablonach, i nie ma w tym nic złego, ale zaraz potem piszą "Specjalnie dla Ciebie, zgodnie z Twoimi potrzebami, zaprojektujemy indywidualną grafikę dostosowaną do Twoich oczekiwań.", i takie wprowadzanie w błąd jest #!$%@?. A potem mi ludzie marudzą że strona z dedykowanym