Wpis z mikrobloga

Na #polsat własnie trwa na żywo konkurs #misspolski. Kilkadziesiąt dziewoj bez masek sobie pląsa beztrosko po scenie a Krzysiu Ibisz sie szczerzy do kamery.
Za to jedna babka sobie stoi zadowolona z siebie z tym plastykowym nie-wiadomo czym na twarzy.

Naród ma wspaniałą rozrywkę a po seansie Polacy wyjdą na spacer z psem - po pustym osiedlu w masce zaciągniętej na oczy. A niektórzy bedą sie bali łyka wody napic na dworze.

Precież to wszystko jest tak absurdalnie, bezdennie głupie, że wciaz mysle, ze to jest sen. Absurd, hipokryzja, głupota i upodlenie w jakim żyjemy jest po za jakąkolwiek skalą. Najlepsze jest to, ze wiekszosci ludzi to nie rusza- juz sie przywzyczaili , traktują to jako cos normalnego, "tak trzeba"...to jest dramat. Dla tego świata już nie ma ratunku.

#koronawirus #idiokracja
mrfavor - Na #polsat własnie trwa na żywo konkurs #misspolski. Kilkadziesiąt dziewoj ...

źródło: comment_1610913655VhbdYnCXFio2nsxVjhtL0N.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@mrfavor Jedno jest pewne. Względna normalność już nie wróci, a poliniackie bydło jest najgłupszym narodem w Europie.
Niestety.

A pamiętam jesze kilka lat temu, te pohukiwania, te wymachiwaniwe szabelkami, że MY POLACY, JESTEŚMY NAJBARRZIEJ KRNĄBRNYM NARODEM i że NIE POZWOLIMY SOBIE NA(...) bla bla bla...
  • Odpowiedz
@mrfavor Tak, na 99% sa przetestowani metoda prsesiewowa. Pakujesz po 5-8 próbek w jeden tester i lecisz.

To nie są duże pieniądze przy budżetach jakie mają w TV.

Wiem o czym mówię - miałem już 2 testy w tym roku robione a z urlopu wróciłem 11 stycznia...
  • Odpowiedz
  • 0
@mrfavor: tych przyłbic powinni zakazać. Skoro do tej pory tego nie zrobili, to mamy kolejny przykład tego, jak poważnie PiS podchodzi do tematu. Przecież to są jakieś jaja. Jesteśmy poważni lub nie - nie ma drogi pomiędzy, gdy chodzi o ludzkie życie.
I nie żebym uważał covid-19 za jakieś ogromne zagrożenie - po prostu strasznie działa mi na nerwy to, jak niespójna jest polityka PiS wobec tego, co paraliżuje nasz
  • Odpowiedz
@mrfavor: mnie r---------a że hotel był czynny w czasie gdy pozostałym nakazano się zamknąć. Bo biedne panie nie będą miały gdzie ryja malować. Albo tancerze se k---a tańczą bez masek a siłownie to k---a pozamykane. No i ogólnie po chui organizować tego typu imprezy i hajs w to w--------ć gdy ludzie się wieszają bo ich przedsiębiorstwa upadają a niektórzy co do gara nie mają włożyć. Plują nam w twarz i
  • Odpowiedz
Najlepsze jest to, ze wiekszosci ludzi to nie rusza- juz sie przywzyczaili , traktują to jako cos normalnego, "tak trzeba"


@mrfavor: ale weź ogarnij, że jak nie jesteś restauratorem, właścicielem pubu, klubu fitness czy sklepu w galerii itp. to ten lockdown ma prawie same plusy. Zamiast stać teraz w korkach, krążyć szukając miejsca na parkingu itd. mogę sobie normalnie wstać i pracować z domu. Z wieloma rzeczami jest podobnie, są
  • Odpowiedz
@mrfavor: Świat od zawsze wygląda tak samo a ludzie się nigdy nie zmienili. Ot wirus spowodował, że władza podkręciła śrubę. W dobie kryzysu to raczej normalna sprawa, że upadlają podwładnych. Po prostu zapomniałeś gdzie jest nasze miejsce w hierarchii układu pokarmowego społeczeństwa
  • Odpowiedz