Wpis z mikrobloga

@czlowiek_smiec: ale serio @Kowixx: ma rację i nie ma o co mieć bólu dupy.

To jakieś tępe amerykańskie Karyny, które przez faceta na poziomie mogą być co najwyżej użyte jak zabawki i albo będą tymi zabawkami do końca życia, bo nikt mający jakiś poziom nie chciałby poważnego związku kimś takim, albo serio zwiążą się z jakimś czarnym patusem i na 70% zasilą grono samotnych matek XD

Takie jak tutaj narzekają
@czlowiek_smiec: czizus, ale głupie cipy XD I to nie dlatego, że wolą czarnych, ja na przykład wolę URODĘ Rusinek, Turczynek, albo Hiszpanek od Polek (rzecz jasna nie przeszkadzałoby mi, gdybym spotykał się z Polką, która trafia w moje gusta, po prostu takich Polek jest mało :c), więc musiałbym być hipokrytą, gdybym robił takich dziewczynom wyrzuty. Głupie cipy, bo nagrywają takie gówno, które nawet nie wiem co ma na celu.

Ej Julki,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@jarema87: @77LatBedeNiedojrzaly: @Gringo44: @czlowiek_smiec: @77023: @DoktorNauk: @Piospi: @kawior2007: @skitarii: @cyberchosnek:
Ej, ale wiecie, że nagrywanie filmów w takiej konwencji jest od dawna popularne na TikToku, tu akurat tematem są preferencje tych dziewczyn. Bardziej odważne rzeczy, które tylko dla was są dziwne, są na TT wypowiadane i jesteście już starzy, chłopaki - możecie iść do pijanego starego w zapierdzianym fotelu, klepnąć go w
Ej, ale wiecie, że nagrywanie filmów w takiej konwencji jest od dawna popularne na TikToku, tu akurat tematem są preferencje tych dziewczyn. Bardziej odważne rzeczy, które tylko dla was są dziwne, są na TT wypowiadane i jesteście już starzy, chłopaki - możecie iść do pijanego starego w zapierdzianym fotelu, klepnąć go w zaplamioną koszulę i powiedzieć: "Kwiii, mogę zmienić twoją wartę" xD


@Oszaty: aaaa, to jest popularne na TikToku, to przestaje
@Oszaty: czyli twierdzisz, że jestem stary, bo nie robię z siebie debila na TikToku? XD
Jak miałem 16 lat to nie robiłem z siebie debila na fejsbuku, ani innym jutubie, ba, nie rozumiałem ludzi, którzy wtedy robili z siebie debili w internecie. To znaczy, że te 9 lat temu też byłem stary?

Przestań #!$%@?ć głupoty wykopek. Takie akcje są dla mnie porównywalne z chwaleniem się kumplom jak się bzykało pannę poznaną