Wpis z mikrobloga

Będzie kontrowersyjnie bo #lepin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z głupiej ciekawości składania gigazestawu w dużej ilości elementów kupiłem Lepinowy Star World XD
Na początek żeby nie było to chciałbym zaznaczyć, że wszystkie zestawy jakie mam to LEGO pomimo, że niektóre mają Lepinowskie odpowiedniki, więc bez zbędnych komentarzy poproszę ( ͡º ͜ʖ͡º)

Klocki przyszły bardzo ładnie upchnięte w pudle do tego stopnia, że po wypakowaniu i ponownym wrzuceniu do pudła nie mieściły się w nim XD Chińczyki ekonomia na + ale ekologia już niezbyt bo nie dość, że są typowe ponumerowane woreczki to wszystko zapakowane w kilku grubych foliach wielkości worka na śmieci.

Na tą chwilę mam już za sobą 2 etapy budowy. Póki co nie brakuje żadnych elementów (poza dwoma, które rozleciały się po całym pokoju gdy użyłem zbyt dużo siły do rozerwania worka i jeszcze ich nie znalazłem XD), nie było również elementów uszkodzonych jedynie niektóre mniejsze elementy mają wystające paprochy z formy. Klocki trzymają się bardzo stabilnie, pasują do siebie jak LEGO. Technicsowe piny wchodza gładko, nie mają luzów i mam wrażenie, że lepiej niż LEGOwskie piny, które ostatnio bardzo ciężko wchodzą i trzymają się równie absurdalnie mocno, w szczególności czarne 3L 6558 ¯\_(ツ)_/¯

Więcej fotek w komentarzu. Zdjęcia z kolejnych etapów będę wrzucać w nowych wpisach.

#lego #gwiezdnewojny #starwars
Pobierz Anaheim - Będzie kontrowersyjnie bo #lepin ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z głupiej ciekawości składa...
źródło: comment_1610802274x624APOomYgCkpcWqehcgY.jpg
  • 20
@Anaheim: Dzięki ostatnio jakoś mam strasznie ochotę klocki poskładać, ale żal mi kasy na Lego i jego malutkie zestawy za kupę kasy. Myślałem też o Cobi, bo mają ciekawie wyglądające pojazdy historyczne, ale ciągle się waham.
@mixererek: Zestawy licencjonowane rzeczywiście kosztują kupę kasy. Większe zestawy da się na fajnych promkach tez dostać, np. na święta kupiłem 42111 za 300zł - 1077 elementów. Przykładowo do porównania cieżarówka Lepina na podstawie 5571 - 1700 elementów kosztowała na Ali również 300zł ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zawsze też pozostaje tez opcja allegro i używek, czasem da się dobra okazję znaleźć, co tez bardziej polecam bo Lepiny to
@Kris031: Nie skończyłem XD #!$%@?łem to do brata i dostałem obrzydzenia do Lego XDDD Nie ze względu na słabą jakość ale na #!$%@? rozmiar i ilość klocków XD Ogólnie konstrukcja tego ulepa jest straszna i bardzo wymuszona, te panele w koło się telepią i ogólnie nie ma jak chwycić i podnieść całości konstrukcji ze względu na ciężar ¯\_(ツ)_/¯